Bitcoin Cash işlemlerini cazip kılan 6 gizlilik aracı

0 1

Pek çok insan Bitcoin Cash ekosisteminin bir kişinin gizliliğini destekleyen bir dizi araç ve hizmete sahip olduğunun farkında değil.

Bitcoin Cash meraklısı Mr. Zwets 24 Haziran’daki Reddit paylaşımında BCH yatırımcılarının Cashfusion Cashshuffle Schnorr Signatures Local.Bitcoin.com Neutrino Wallet ve gizli işlemleri destekleyen bir dizi Electron Cash eklentisini nasıl kullanabileceğini açıkladı.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

İşte bir BCH kullanıcısının işlem verilerini koruyan araçlar ve hizmetler:

Cashshuffle

Mr. Zwets bu uygulamayı “daha fazla gizlilik için Electron Cash cüzdanında kullanılabilen güvenilmez bir coinjoin versiyonu” olarak adlandırdı.

Cashfusion

Cashfusion Cashshuffleın bir uzantısı ve gizlilik açısından daha ileri düzeyde. Cashusion protokolü az sayıda BTC maksimalisti tarafından “diğer coinjoin protokollerinden çok daha pratik” olarak nitelendiriliyor.

Schnorr Signatures

Schnorr Signatures şu anda Cashshuffle ve Cashfusion kadar kullanılmayan başka bir gizlilik artırıcı yöntem. Bununla birlikte Mark Lundeberg ve diğer geliştiriciler tarafından oluşturulan birkaç özel işlem örneği var.

Neutrino

Bitcoin Cash için gizlilik odaklı bir mobil cüzdan olan Neutrino Wallet platformu adreslerinizin listesini üçüncü taraflara göstermeyen ve Tor kullanarak bağlantıya izin veriyor.

Local.Bitcoin.com

Local.Bitcoin.com herhangi bir aracı olmadan BCH eşler arası alım satım hizmeti yapılabilen bir başka gizlilik destekleme platformu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku