Bitcoin Cash fiyatı Ethereum u geçebilir mi?

0 1

Bitcoin Cash fiyatı (BCH) 260 dolarlık direnci kırdı bu da boğaların daha yüksek seviyelerde alım yapmaya devam ettiğini açıklıyor. Bir sonraki seviye 280 ila 28255 dolar arasında olabilir. Bu makale yazıldığı esnada BCH fiyatı 267.82 dolara ulaştı.

Şimdi günlük fiyat tablosunu yakından gözlemlerseniz BCH fiyatının yolundaki en büyük engeli kırdığını göreceksiniz. Fiyat 260 dolarlık direnci geçti. BCH fiyatı hala simetrik bir üçgende. Bu yükseliş ya da düşüşle sonuçlanabilir.

Eğer BCH fiyatı 280 dolara ulaşamazsa yatırımcılar satış yapabilir. Tam tersi durumda ise yani boğalar fiyatı 280 doların üzerine çıkarırsa yeni bir yükseliş eğilimi mümkün olabilir. Ancak boğalar Bitcoin Cash fiyatını 280 doların üzerine çıkarmazsa 260 dolara ani bir düşüş mümkün olabilir. 260 doların altındaki bir düşüş istikrarsızlığı gösterecek ve sınırlı hareketin birkaç gün daha kalacağını gösterecektir.

Peki BCH fiyatı Ethereumu geçebilir mi?

Öte yandan Ethereum fiyatı şimdi sadece 6 günde neredeyse yüzde 41 arttı ve yakın dönemde bu artışın durmayacağı görülüyor. Soru şu: BCH ETHyi geçebilir mi? Her şey işlem hacminin nasıl davrandığına bağlı.

ETH fiyatını analiz ederseniz incelenecek en önemli şeylerden birinin ETH hacmindeki dikkate değer artış olduğunu göreceksiniz. Ethereumun geçmişte 250 dolara ulaşma çabalarına baktığımızda işlem hacminin yeterince yüksek olmadığını anlayabiliriz.

Şimdi Bitcoin Cash durumunda 24 saatlik işlem hacmi 193.605.603 dolar. Bu hacim ETHde  1.658.378.647 dolar olarak gerçekleşti. Ancak ETH ve BCH arasında piyasa değerinde büyük bir fark var. Ethereum şimdi net bir haftalık yükseliş trendi içinde ve sadece 366 dolarlık direnç seviyesiyle karşı karşıya ve FOMO şimdi son zamana göre çok daha güçlü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku