Bitcoin Cash (BCH) İçin 15 Mayıs Büyük Gün! Fiyat Bu Seviyelere Ulaşabilir!

0 311

Bitcoin Cash (BCH), son 24 saatte yüzde 28 artarak ilk on kripto para listesine girmeyi başardı. An itibariyle, Bitcoin Cash (BCH) 1314 dolar’dan işlem görüyor ve 25.2 milyar dolarlık piyasa değeri ile Litecoin’i (LTC) geride bırakarak dokuzuncu en büyük kripto para oldu.

BCH, mevcut altcoin sezonuna katılmak için biraz geç kalsa da, geçen hafta yüzde 55 artış gösterdi. Ancak bu kazanımların çoğu sadece son üç gün içinde gerçekleşti. BCH  yılbaşından bu yana yüzde 285 artarak büyük bir başarıya imza attı.. Aşağıdaki grafikte görebileceğimiz gibi, BCH fiyatı 1 Ocak 2021’de 350 dolardan bugün 1350 doların üzerine çıktı.

Görünüşe göre, son BCH fiyat rallisi, 15 Mayıs’ta yapılacak olan ağ güncellenmesinin getirdiği iyimserlikten kaynaklanıyor. Coingape analistlerinden Bhuskan Akolkan BCH’nin fiyatının önümüzdeki günlerde 1700 dolar’a ulaşabileceğini belirtti.

Ağ güncellemesi,algoritmanın yanı sıra kullanılabilirliği iyileştirme gibi değişikliklere odaklanacak.

Bitcoin Cash Ağ Güncellemesi

Aşağıda, BCH Ağ Yükseltmesinin getireceği önemli değişikliklerden bazıları verilmiştir.

-Bitcoin Cash ağ güncelleme değişiklikleri, çevrimiçi ödemeler veya mağaza içi ödemeler için BCH kullanma konusundaki kullanıcı ve trader deneyimini iyileştirmeye odaklanır.

-Ayrıca, bazı onaylanmamış işlem limitlerinin kaldırılmasını ve bir seferde bu tür 50 işleme izin verilmesini içerir. Ayrıca birden çok OP_RETURNS’u etkinleştirecektir.

-Ağ güncellemesi, çift harcama provalarının uygulanmasını içerecektir. Çift harcama uygulaması, yüksek hacimli yüksek değerli işlemlerle başa çıkmak için genel güvenliği artıracaktır.

-Bir diğer önemli güncelleme özelliği, varsayılan boyut sınırı 8MB olan madencilik bloklarını arttırmaktır.

-Bir sonraki Bitcoin Cash Network Upgrade, CHIP’ler yani Nakit İyileştirme Protokolleri konseptini tanıtarak sorunları merkezileştirme ve şeffaflıkla çözmeyi amaçlamaktadır. Bunlar, BCH’nin belirli yönlerini değiştirecek standartlaştırılmış tekliflerdir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku