Bitcoin bu seviyeye ulaşırsa tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebilir

0 2

Bitcoin aylık mumunu kritik bir seviyenin üzerinde kapatabilirse tüm zamanların en yüksek seviyelerine bir hamle yapmanın zirvesinde olabilir.

Kripto para birimi geçtiğimiz birkaç gün ve hafta boyunca yoğun bir yükseliş trendi içinde yakalandı her bir satış kısa sürede ve ardından daha yüksek seviyelere ulaştı.

Bu tür bir fiyat hareketi şu anda net bir boğa piyasasında olduğunu gösteriyor ve şu anda onu destekleyen temel ve teknik güç tüm zamanların en yüksek seviyelerinin ufukta olabileceğini gösteriyor.

Bir analist önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha yüksek bir ralli için gereken tek şeyin 13 bin 900 doların üzerinde bir aylık kapanış olabileceğini söylüyor.

Boğa koşusunun zirve yaptığı 2017de Bitcoinin fiyatı Aralık ayı için aylık mumunun 14.000 $ ın altında kapanmasıyla ayın ortasında 20.000 $ dan reddedildi.

Bu bu geceki aylık mum kapanışının Bitcoinin daha önce gördüğü en önemli şeylerden biri olabileceği anlamına geliyor.

Boğalar Kontrolü Korurken Bitcoin 2017 Sonrası Yeni Zirvelere Yükseldi

Kripto para birimi bu yükselişin ilk başladığından beri sürdürülebilir bir düşüş görmedi bu da boğaların mevcut gücüne işaret eden inanılmaz derecede olumlu bir işaret.

Alıcılar herhangi bir yoğun satış baskısını karşılamaya devam ettikleri sürece artışın yakın olma olasılığı çok yüksektir.

Kısa vadede izlenecek kilit seviye kabaca 13.900 $ dır çünkü bu seviyenin üzerinde bir günlük mum BTC’nin aylık mumunun şimdiye kadarki en yüksek kapanışını görmesine izin verir.

Analist: 13.900 Doların Üzerinde Kırılma BTCyi Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Gönderebilir

Bir analist 13.900 $ ın üzerine çıkıp kapatmanın önemini vurgulayarak Bitcoinin aylık kapanışının bu seviyenin üzerinde gerçekleşmesi durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ın üzerinde bir yükseliş görmenin şaşırmayacağını açıkladı.

“BTCyi aylık olarak bu yeşil çizginin üzerinde kapatalım ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkaralım” dedi.

 Bitcoin ayıları bunun gerçekleşmesini durdurmak için yarışıyor bu da bu önemli kopuşun gerçekleşmesi için önümüzdeki saatlerde önemli bir satın alma baskısı akışı gerektireceği anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku