Bitcoin bu seviyenin üzerinde kalırsa hedef 12 bin dolar …

0 0

Bitcoinin 11 bin doların altındaki son günlerdeki istikrarı kripto para birimi şimdi yükselmeye başladığından teknik güce dönüşüyor gibi görünüyor.

Boğaların momentumlarını uzatıp uzatamayacaklarını ve direnç bölgesinin 11 bin ila 11 bin 300 dolar arasında kırılıp kırılmayacağını göreceğiz.

Analistler şimdi bir sonraki trendin muhtemelen esas olarak mevcut fiyatının hemen üzerindeki satış baskısına nasıl tepki vereceğine bağlı olacağını belirtiyor.

Boğalar daha önce 11 bin dolarlık düşük bölgede bulunan yoğun satış baskısının üzerine çıkmaya çalışırken Bitcoin şu anda bazı güç işaretleri gösteriyor.

Boğaların BTCnin ivmesini artırması ve onu 12 bin dolarlık bölgeye yönlendirmesi için direnci 11 bin ile 11 bin 300 dolar arasında kırmaları gerekiyor.

Hatta bir analist BTCyi 12 bin dolara çıkarmak için gereken tek şeyin bu bölgenin üzerinde bir kırılma olabileceğine dikkat çekiyor.

Bitcoin 11 bin 200 dolar direnç seviyesine doğru ilerliyor

Bitcoin’de boğalar henüz herhangi bir büyük yükselişi katalize etmedi.

Bununla birlikte 11 bin dolar ile 11 bin 300 dolar arasındaki direnç aşıldıktan sonra 12 bin dolarlık bir bölgeye ulaşana kadar kripto para birimi için açık bir alan olması gerektiği söyleniyor.

Bitcoinin gördüğü bu mevcut teknik güç onu 9 bin 900 dolarlık düşük seviyelerden mevcut fiyatına geri götüren yavaş bir yükselişe maruz kaldıktan sonra geliyor.

BTC kilit desteği korursa 12 bin dolara çıkabilir

Bitcoin 10 bin 750 dolar desteğini test ettikten sonra anında şu anda işlem gördüğü yere doğru yükselen hızlı bir toparlanma gördü.

Bir analist bunun yükselişe geçtiğine inanıyor ve yükselişin yakın olabileceğini gösteriyor.

Analist aşağıdaki tabloya işaret ederken “10.750 dolarlık alan tutuldu ve burada yine yüksek aralığı hedefliyoruz. Yükselişin devamı için önemli kırılma noktası 11 bin 100-11 bin 300 dolar dır. Eğer bu kırılırsa 12 bin dolara yöneleceğiz ”dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku