Bitcoin bu kritik seviyeye ulaştığında, muhteşem bir yükselme görebilir

0 0

Bitcoin bir gecede fiyatının 11 bin 500 dolara kadar düşmesine neden olan büyük bir türbülans gördü.

Bu düşüş 11 bin 600 dolarlık desteğini geri almasına izin veren alıcılar tarafından hızla desteklendi.

Kripto para birimi 11 bin 600 dolar ile 12.000 dolar arasındaki önceki işlem aralığında gezinirken bir kez daha konsolide oluyor.

Bu istikrar altcoinlerin son kayıplarının bir kısmını telafi etmesine izin verdi

Analistler şimdi BTCnin çok önemli bir destek seviyesine ulaşması durumunda önümüzdeki günlerde ve haftalarda büyük bir artış görmek için iyi konumlandırılabileceğini belirtiyorlar.

Bitcoin ve toplu kripto piyasası son haftalarda karışık sinyaller veriyor.

Daha küçük piyasa değeri olan altcoinler bir boğa piyasasında sıkıca sarsılmalarına rağmen Bitcoin ve Ethereum gibi büyük dijital varlıklar sabit konsolidasyon trendleri arasında sıkışmış durumda.

Bunun hakkında konuşurken bir analist BTCnin 11 bin dolarlık temel desteğinden yararlanmaya başladıktan sonra bu konsolidasyonun yakında kapanacağına inandığını açıkladı.

Bitcoin kritik teknik seviyelerin üzerinde bulunuyor

Bu makale yazılırken Bitcoin 11 bin 615 dolarlık fiyatıyla işlem görüyor. Bu işlem aralığının son birkaç hafta içinde yakalandığı alt sınırını işaret ediyor.

Bir gecede kripto para birimi kısa bir süre için bu seviyenin altına düştü ancak alıcının düşüşünü yavaşlatma ve daha fazla kayıptan korunma yeteneği boğayı destekleyen bir işaretti.

Bir analist bu fiyat hareketinin kriptonun bulutunun üst sınırı da dahil olmak üzere birden fazla temel teknik seviyenin üzerinde kalmasına izin verdiğini gözlemledi.

Aşağıdaki grafiğe işaret ederken “Fiyatlar günlük olarak hala bulutun üzerinde duruyor” dedi.

Bitcoin’i bir sonraki artışa götürecek seviye 

Bitcoin kısa vadede önemli ölçüde daha fazla yükseliş görüp zirvede olabilir ancak önce biraz daha düşmesi gerekebilir.

Aynı analist ayrıca 200 günlük hareketli ortalamadaki bir sıçramanın muazzam kısa vadeli yükseliş için itici güç olabileceğini söyledi.

Hatta 11 bin dolarlık bu seviyenin Bitcoinin “muhteşem” bir sıçrama görmesine yol açabileceğini belirtiyor.

“Umarım 200 EMAyı tekrar test ederiz. Tarihsel olarak zıplamalar görkemliydi. “

BTCnin mevcut fiyatının hemen altında bulunan bu önemli seviyelere nasıl yanıt vermeye devam edeceği yatırımcılara kısa vadeli eğilimi hakkında fikir verecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku