Bitcoin (BTC) Tutkunu Anthony Pompliano nun Yeni Girişimi Kripto Para Piyasasında Ses Getirdi

0 3

Bir yandan pandemi nedeniyle artan işsizlik diğer yandan blockchain ile ilgili endüstrilerdeki eleman ihtiyacı büyük bir Bitcoin tutkunu olan kripto para odaklı Morgan Creek Digital Assetsin kurucu ortağı Anthony Pomplianoya yeni bir fikir vermiş gibi görünüyor. Pompliano bugün kripto para dünyasını heyecanlandıran bir internet sitesinin lansmanını duyurdu: PompCryptoJobs.com.

Bu önemli girişimde ona katılanlar arasında başlangıçta 250den fazla iş ilanı olan Coinbase Gemini ve BlockFi yer alıyor.

Pompliano basına verdiği demeçte “Amerika Birleşik Devletlerinde işsiz milyonlarca insan var ve birçok yetenekli işşiz Bitcoin ve kripto endüstrisine geçiş yapmak istiyor. Bu yüzden iş bulmak isteyenler ile şirketlerin birbirlerini bulup bağlantı kurabileceği bir platform oluşturmanın kolay bir çözüm yolu olacağını hissettim.” dedi. 

Pompliano popüler bir podcast ve YouTube kanalına ev sahipliği yapıyor. Bitcoin hakkında her zaman olumlu öngörüleriyle tanınan yöneticiyi Twitterda yaklaşık yarım milyon kişi takip ediyor.

Neden PompCryptoJobs.com?

Pompliano yaptığı açıklamada “Şirketleri ve iş arayanları bir pazarda bir araya getirmek için geniş çevremden yararlanacağım. Buradaki amaç kripto para piyasasına geçiş yapmak isteyen insanlar için iş aramayı kolaylaştırmak ve aynı zamanda şirketlere mümkün olan en iyi adayları bulma konusunda yardımcı olmak. dedi. 

Diğer iş siteleri gibi PompCryptoJobs.comun da iki bölümü vardır: İş Arayan ve İşveren. İş arayanlar hesaplarını açmak için adlarını e-posta adreslerini ve şifrelerini giriyorlar ve buradan özgeçmişlerini ücretsiz olarak yükleyebilirler.

Site iş ilanı vermek isteyen işverenlerden para kazanıyor. PompCryptoJobs.com yayınladıkları iş ilanlarının sayısına göre işverenlerden ayda 200 ila 2500 dolar arasında ücret alıyor.

 Pompliano “Lansman ortaklarımızın yüksek kaliteli hızlı büyüyen işletmeler olması Bitcoin ve kripto para piyasasında öncü olmaları benim için önemliydi. Bu üç şirketin tümü arkadaşlarımın ve ailemin çalışmasını isteyeceğim türdeki şirketler bu yüzden bu önemli projeyi onlarla birlikte başlatmak çok büyük bir mutluluk oldu benim için.” dedi. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku