Bitcoin (BTC) Rekor Tazeledi! 35.000 Dolar Seviyesi Geçildi!

0 4

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak rekor kırmayı başardı. BTC 35 bin dolar seviyesini de geçerek 35 bin 587 dolar seviyesinde rekor tazeledi.

655 milyar dolar piyasa değerine ulaşan Bitcoin son 24 saat içerisinde yüzde 10.91 artış sergileyerek oldukça iyi performans gösterdi.

Yeni rekor Amerika Birleşik Devletlerinde bankacılık düzenleyicisi olan ABD Para Birimi Kontrol Bürosu Ofisi (OCC) tarafından yayımlanan altyapısı halka açık blockchain üzerine dolara sabitlenmiş stablecoinlerin kullanımına izin veren duyurudan bir gün sonra başladı.

Max Keiser: “2021de Bitcoin 220 bin Dolar”

Amerikalı film yapımcısı Bitcoin Capital ve Heisenberg Capitalin kurucusu Max Keiserise Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Bitcoinin yükselişi ile birlikte 2021 yılı için yeni hedefini 220 bin dolar seviyesi olarak belirledi.

“ABD Mali Politikaları Tamamen Değişecek”

Santa Moinca merkezli Blockhead Capitalin yönetici ortağı Matt Kaye ise yaşanan son yükseliş ile birlikte Bitcoinin bundan sonraki yönünün oldukça açık olduğunu spot satıcılardan fazla spot alıcıların olduğunu ve önümüzdeki 10 yıl içerisinde ABD mali politikalarının tamamen değişeceğini belirtti.

Piyasa değeri bakımından en büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise 1.127 dolar seviyesine yükselerek son bir hafta içerisinde yüzde 40a yakın bir değer kazancı elde etti.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku