Bitcoin (BTC), Cosmos (ADA), EOS (EOS) ve Tezos’da (XTZ) Son Durum!

0 193

Kripto para piyasasında birçok kripto para boğa koşusuna devam ederken, Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve XRP düşüş etkisi altında yer alıyor.

Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve Tezos (XTZ) için temel veriler:

BTC / USD

Son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 5 değer kazanan lider kripto Bitcoin’in (BTC) bu seviyeden konsolide olması durumunda ilk hedefi 54.000 dolar olarak yer alıyor.

Bitcoin yazım itibari ile 50.792 dolar seviyesinden işlem görüyor.

ADA / USD

Cardano (ADA), fiyatı dünden bu yana yüzde 1.34 oranında değer kazandı.

Uzun vadeli olarak ADA’ya baktığımızda , boğalar 1,12 doların üzerinde sağlam yer edindikleri için, 1,33 dolar seviyesi halen en kritik seviye olarak kabul ediliyor. Ayıların altcoin’in fiyatını düşürmeye devam etmek için büyük mücadele içerisindeler ancak güçleri yavaş yavaş tükeniyor diyebiliriz.

Cardano, yazım sırasında 1,14 dolardan seviyesinden işlem görüyor.

EOS / USD

EOS, bugün yüzde 2.86 değer kazancı elde ederek, nispeten iyi performans gösterdi diyebiliriz.

EOS ayrıca hem kısa hem de uzun vadeli senaryoda yükseliş eğilimi gösteriyor. Ayıların direnç gösterebileceği ilk bölge 4,10 dolar seviyesinde bulunuyor. Bununla birlikte kripto para biriminin 4.10 seviyesini aşması ile birlikte 4.71 dolar seviyesine kolaylıkla yükseleceği tahmin ediliyor.

EOS, yazım sırasında 3,78 dolar seviyesinden işlem görüyor.

XTZ / USD

Son 24 saat içerisinde yüzde 6.38 değer kazanan Tezos (XTZ), son bir hafta içerisinde ise yüzde 16’dan fazla değer kazandı.

Boğalar kısa zaman içerisinde 4.29 dolar seviyesinde yer alan direnci yeniden test etmek üzere olduğundan Tezos (XTZ) için halen yükseliş beklentisi devam etmekte. Ancak 3.58 dolar seviyesinin altında gerçekleşecek bir kırılma, düşüş senaryosunu gündeme getirecektir.

Tezos, yazım sırasında 4.08 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku