Bitcoin (BTC) 22 Bin Doların Üzerine Çıktı!

0 0

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) son iki gündür başlatmış olduğu yeni ralliyi devam ettiriyor ve rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.

Bitcon dün önce oldukça kritik bir seviye olarak kabul edilen 20.000 dolar seviyesini kırdıktan sonra aynı gün içerisinde 21.000 dolar seviyesine yükseldi. Bugün ise Bitcoin yazım itibari ile 22.200 dolar seviyesinden işlem görerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini yakalamış oldu. 

Birçok popüler analist dün yapmış oldukları açıklamada 21.000 dolar seviyesinin aşılması ile birlikte yükselişin devam edebileceğini ve 25.000 dolar seviyesine uzanan yeni bir rallinin görülmesinin muhtemel olacağını belirtmişti. Şimdi tüm gözler Bitcoinin yeni zirvesinde tutunup tutunamayacağında. Bitcoinin bu seviyeden göstereceği fiyat hareketleri lider kripto para biriminin orta ve uzun vadeli görünümüne ışık tutacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku