Bitcoin balinası, Bloomberg in son Bitcoin iddialarına katılmıyor

0 0

Büyük bir haber kuruluşundan BTCnin kısa bir süre sonra toparlanacağına dair bir tahmin haberi yapıldı. Ancak kayıtlardaki en zengin Bitcoin yatırımcılarından biri buna ikna olmadı.

Yeni bir tweette Joe007 isimli yatırımcı Bitcoinin Mart ayındaki Covid-19 krizinden bu yana ilk kez boğa bölgesine girdiğini öne süren Bloomberg Crypto iddialarına katılmıyor.

Bitfinexe büyük BTC bahisleri koymasıyla bilinen yatırımcı en iyi kripto para biriminin büyük bir sarsılmayla karşı karşıya olabileceğini düşündüğü için Bitcoinde kısa vadeli düşüş gösteriyor.

“Pek çok insan bir olumsuzluk bekliyor evet. Ama soru şu – Mart başlarında olduğu gibi gerçek bir düşüşü satın almaya hazırlar mı – yoksa daha kötüsü mü? “

Joe007 ufukta bir BTC düşüşü görürken hala bir numaralı kripto para biriminin uzun vadeli potansiyeline inanıyor.

 “Bir gün BTC yüksek / büyüyen hacimde güçlü ve kararlı bir şekilde yükselecek. Bıçak gibi en korkutucu direniş çizgilerini keserek tüm uzmanları şaşırtacak … ve geriye dönmeden büyümeye devam edecek.

Bu arada BTC dışındaki coinlere nadiren ilgi gösteren yatırımcı Uniswapı (UNI) yakından izliyor. Merkezi olmayan finans (DeFi) belirtecinin piyasa değeri Coinbase Pro listesinden sonra yaklaşık 50 milyon dolardan 750 milyon dolara fırladı. Joe DeFi varlığının gerçeğe uygun değerinin ötesinde fiyatlandırıldığını düşünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku