Bitcoin, ‘altcoin’lerin yükselişine dur diyecek! İşte nedeni…

0 2

Altcoinler geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Bitcoinden ve çoğu büyük dijital varlıktan ciddi şekilde daha iyi performans gösteren fahiş kazançlar elde ediyor.

Bu hem Bitcoin hem de Ethereumun kendilerini önemli kısa vadeli direnç seviyelerinin hemen altında uzun süreli konsolidasyon aşamalarında bulmasıyla meydana geldi.

MEHMET ÇOBAN’IN BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

Bir sonraki trendleri şu anda daha küçük altcoinler tarafından görülen yükseliş trendleri üzerinde ağır etkiye sahip olabilir.

Piyasa hakimiyeti

Bununla ilgili konuşurken bir analist BTCnin önümüzdeki haftalarda altcoinleri ezmesini beklediğini çünkü piyasa hakimiyetinin bir kısmını geri kazanacağını açıkladı.

Bitcoin ve toplu kripto para piyasası şu anda inanılmaz derecede karışık performansa tanık oluyor.

Birçok küçük altcoin 2017de piyasada görülenlere benzer kazançlar sağlarken tüm büyük tokenler şu anda konsolidasyon aşamalarında yakalanmış durumda.

Yakın vadede daha yüksek seviyelere çıkamamasına rağmen Bitcoin ve diğer büyük altcoinlerin makro yükseliş trendleri içinde kaldığını akılda tutmak önemli.

BTCnin bundan sonra nereye yönelebileceği hakkında konuşurken önde gelen bir analist BTC’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde altcoinleri ezmesini beklediğini açıkladı.

Ethereumun da bu eğilime katkıda bulunabileceğine inanıyor.

Altcoinler ilgi odağı haline geldiler

Geçen Cumartesi kripto para birimi 12 bin dolara kadar yükseldi.

O zamandan beri Bitcoin 12 bin dolarlık direnci kırmaya çalışıyor.

Son konsolidasyon aşamasında altcoinler geçen hafta boyunca inanılmaz kazançlar sağlayan birçok küçük token ile dikkatleri çekti.

Böyle bir örnek Band Protokolü (BAND) olabilir: Fiyatı sadece birkaç hafta önce 380 dolarlık en düşük seviyelerden 14 dolara yükselen bir ağ.

Yatırımcılar artık bu tür aniden fırlayacak bir sonraki altcoin bulmaya hevesliler.

BTC altcoinlerin yükselişine dur diyecek

Saygın bir analist olan Willy Woo son tweetinde Bitcoinin önümüzdeki birkaç hafta içinde altcoinlere karşı kazanacağını gösteren çok sayıda faktör olduğunu açıkladı.

“Boğa sapması BTC Hakimiyeti BTCnin önümüzdeki haftalarda altcoinlere karşı kazanmasını bekliyor. Üst göstergenin geri dönmesi bekleniyor (ses hareketlerini algılıyor). ETH şu anda diğer altlardan daha fazla yükselişte. Bu bağlamda çifte pompalama çağında olduğumuza inanıyorum. “

Altcoinlerin ve Bitcoinin dönüşümlü yükseliş trendleri gördüğü son zamanlarda görülen bir model var. Bu eğilim devam ederse BTC muhtemelen önümüzdeki haftalarda kazançlar elde edecektir

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku