“Bitcoin, ABD hisse senetlerinden daha iyi bir yatırım”

0 0

TD Ameritrade Networkteki bir haber bölümü Bitcoini ABD hisse senetlerinden daha iyi bir yatırım olarak tanımladı.

Sunucu Oliver Renick altı dakikalık piyasa kapanışının sonunda yatırımcıların hisse senetlerinden çok Bitcoine sahip olmakla ilgilendiğini iddia etti. Olumlu ABD teşvik haberlerinde yükseliş gösteren tek varlık olduğu için kripto para biriminin “gidecek çok şeyi” olduğunu söyledi.

ABD Kongresindeki Beyaz Saray ve Demokratlar bir sonraki koronavirüs yardım paketinin boyutu ve detayları konusunda bir anlaşmaya yaklaştı. Başkan Donald Trump kendi Cumhuriyetçi parti üyelerinin muhalefetine rağmen daha geniş bir yardıma izin vermeye istekli olduğunu söyledi.

Temsilciler Meclisi Sözcüsü Nanci Pelosi de yeni bir anlaşmanın olasılıkları konusunda umutlu olduğunu söyledi. Yine de 3 Kasım cumhurbaşkanlığı seçimlerine kadar geçmeyeceğini kabul etti.

Riskli varlıklar için iyimser bir haberdi. Şimdiye kadar ikinci bir koronavirüs teşvik paketi beklentisi ABD dolarını zayıflattı ve bu da ABD hisse senetleri ve Bitcoine fayda sağladı. Ancak çarşamba günü Bay Renickin de işaret ettiği gibi Wall Street endeksleri ABD doları endeksinin yanında düştü.

Haber spikeri “Borsa daha düşük dolara ve teşviklere yanıt vermezken Bitcoin daha yüksek kırılıyor biz [TD Ameritrade] üç yıl önce onu ele almaya başladığımızdan beri [kripto para birimi] hataları için en olumlu şey bu” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku