Bitcoin 9 bin 600 dolardaki CME boşluğunu dolduracak mı?

0 0

Bitcoin kısa bir süre sonra temmuz sonu ve ağustos başında oluşan 9 bin 600 dolarlık önemli CME vadeli işlemler açığına doğru hareket edebilir.

CME vadeli işlemleri Bitcoin spot piyasalarının hala işlem görmesine rağmen hafta sonları kapalı oluyor. Bu durum CME’nin fiyat hareketinde doğal boşluklar oluşturuyor. Aslında bunların çoğu açıldıktan sonra bir hafta içinde dolduruluyor.

Bitcoin CME Boşluğunu Yakında Doldurabilir

Bitcoin son fiyat hareketini görüntüleyen bir kripto para birimi analistine göre yakında CME boşluğunu dolduracak. Aynı analist kripto para biriminin temel desteği 10 bin 900 doların altına geldiğini bunun da muhtemelen 10 bin 200 doların kırılmasına neden olabileceğini belirterek “BTC: Sonunda CME boşluğunu doldurmaya hazır görünüyor. Bahsettiğim 11.200 dolarlık 0.65 dolarlık bölgeye pek dokunmadım” dedi…

Yatırımcıların çoğu boşluğun da doldurulacağını düşünüyor. Yorumcu ve programcı Ivan on Tech geçtiğimiz günlerde 100 binden fazla takipçisine Bitcoinin CME boşluğunu doldurup doldurmayacağını sordu. Ankete katılanların yaklaşık yüzde 60ı Bitcoinin gelecekte bunu yapacağını düşündüklerini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku