Bitcoin, 9.500 Dolara düşebilir

0 0

Bitcoin 11.000 Dolar seviyesinde güçlü bir direnç ile karşılaştığından yukarı yönlü ivmesini korumak için yoğun çaba gösteriyor.

Söz konusu fiyat seviyesindeki şiddetli direncin yakın vadede varlığın yükselişine engel oluşturması olasıdır.

Ayrıca BTC 10.000 Dolar seviyesinin üstünde yer aldığı için ayıların kendi gücünü geri alma çabası bir anlam ifade etmiyor.

Kripto analistlerinden biri ise yakın vadede daha büyük bir düşüşün olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Analist 10.500 Doların altında gerçekleşecek olan bir kırılmanın 9.500 Dolar seviyelerine kadar bir düşüşü hızlandıracağını belirtti.

Satış baskısının yükselmesine rağmen BTC 10.700 Dolar üzerinde

Bitcoin haber yazımı sırasında 10.760 Dolar seviyesinde yer alıyor. Bu seviye son birkaç gündür bulunduğu fiyat civarındadır.

Spekülatörlerden ayı sınıfı dün fiyat seviyesini geçersiz kılmak için yoğun bir çaba sarfetti ancak bu düşük hareket kısa sürede sona erdi.

Analistler şu anda sabit olan kripto piyasasında altcoinlerin gidişatını etkileyecek olan BTCnin bir sonraki adımını görmek için düşük trendleri izliyor.

Analist: BTC 9.500 Dolara düşebilir

Kripto analisti BTCnin kısa vadeli görünümünün 10.500 Dolar seviyelerindeki desteğe bağlı olduğunu söyledi.

Bu seviyedeki düşüşün Bitcoini 9.500 Dolara doğru yönlendirebileceğini düşünüyor.

10.500 Dolardan 9.500 Dolara doğru hızlı bir şekilde düşüş olasılığı var. 11.100 Doların üzerindeki bir kırılma durumunda düşüş eğilimi geçersiz olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku