Bitcoin ‘50 bin dolar olacak’ dedi, tarih verdi

0 0

BKCM LLCnin kurucusu ve CEOsu olan kıdemli kripto para yatırımcısı Brian Kelly kısa bir süre önce Bitcoinin (BTC) üç ila altı ay içinde 20 bin dolara ulaşacağını tahmin etti. Bununla birlikte Kelly fiyat ve daha fazla dalgalanmanın önde gelen kripto para birimini 2021 yılına kadar 50 bin dolar gibi yeni bir rekor seviyeye taşıyacağını düşündüğünü söyledi.

İnsanların Bitcoinin fiyatının nereye gideceğine dair şüpheci olduklarını çünkü coinlerin kralı olan Bitcoinin tahminlene uygun hareket etmediğini açıkladı.

Bitcoin’e giriş yapmak için uygun zaman

Kellyye Bitcoin ve Gold arasında hangi varlığı satın almayı tercih edeceği sorulduğunda Bitcoine giriş yapmak için uygun bir zaman diyerek tercihinin Bitcoin olduğunu ifade etti. Bunun makro ve yatırım yaptığı değerli metaller gibi yatırım yaptığı bir dizi varlığı olduğu için kripto ticareti yaptığı için olmadığını açıkladı.

BKCM LLC CEOsu Bitcoin’i tercih etmesinin nedenini değerli metallerle karşılaştırıldığında Bitcoinin “stok-akış oranı bu noktada altından daha iyi” gibi daha iyi temellere sahip olduğunu açıkladı.

Bitcoin boğa koşusunun halving eğilimi gösterdiğini ekleyerek ve bu nedenle 2016 yarılanma döngüsünü izlemenin 2021in ikinci çeyreğinde Bitcoinin birim fiyat başına 50 bin dolara yükseleceğini ima etti.

20 bin dolar sınırı aşılabilir

Kelly Bitcoin bir boğa koşusu yapmaya hazır olduğunda herkesin beklediğinin ötesine geçtiğini ve piyasadaki en büyük kripto para biriminin kısa sürede 20 bin dolar sınırını aşacağını söyledi.

Kelly BKCM LLCnin Kurucusu ve CEOsu olmasının yanı sıra CNBS ABDde ekonomi haberlerine katkıda da bulunuyor ve aynı zamanda bir yatırım danışmanıdır. Bitcoin ve kripto para birimine dahil olması 2013te bazı BTCleri satın alıp ticaretten hızlı para kazanma düşüncesi ile başladı.

Kelly 2014 yılında daha fazla araştırmak farkındalığı duyurmak ve dijital varlık sınıfı hakkında daha fazla bilgi edinmek için deneysel bir kripto para versiyonunu başlattı. Aynı zamanda BTC karşılığında satılan bir kitap olan “Bitcoin Big Bang” in yazarı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku