Bitcoin ‘50 bin dolar olacak’ dedi, tarih verdi

Abone Ol
Bitcoin ‘50 bin dolar olacak’ dedi, tarih verdi
Serkan Aydın
 • 30 Temmuz 2020
 • Yazar:

  BKCM LLC'nin kurucusu ve CEO'su olan kıdemli kripto para yatırımcısı Brian Kelly, kısa bir süre önce Bitcoin'in (BTC) üç ila altı ay içinde 20 bin dolara ulaşacağını tahmin etti. Bununla birlikte Kelly, fiyat ve daha fazla dalgalanmanın, önde gelen kripto para birimini 2021 yılına kadar 50 bin dolar gibi yeni bir rekor seviyeye taşıyacağını düşündüğünü söyledi.

  İnsanların, Bitcoin'in fiyatının nereye gideceğine dair şüpheci olduklarını, çünkü coinlerin kralı olan Bitcoinin tahminlene uygun hareket etmediğini açıkladı.

  Bitcoin’e giriş yapmak için uygun zaman

  Kelly'ye Bitcoin ve Gold arasında hangi varlığı satın almayı tercih edeceği sorulduğunda, Bitcoin'e giriş yapmak için uygun bir zaman diyerek, tercihinin Bitcoin olduğunu ifade etti. Bunun, makro ve yatırım yaptığı değerli metaller gibi yatırım yaptığı bir dizi varlığı olduğu için kripto ticareti yaptığı için olmadığını açıkladı.

  BKCM LLC CEO'su, Bitcoin’i tercih etmesinin nedenini, değerli metallerle karşılaştırıldığında, Bitcoin'in “stok-akış oranı, bu noktada altından daha iyi” gibi daha iyi temellere sahip olduğunu açıkladı.

  Bitcoin boğa koşusunun halving eğilimi gösterdiğini ekleyerek ve bu nedenle 2016 yarılanma döngüsünü izlemenin, 2021'in ikinci çeyreğinde Bitcoin'in birim fiyat başına 50 bin dolara yükseleceğini ima etti.

  20 bin dolar sınırı aşılabilir

  Kelly, Bitcoin bir boğa koşusu yapmaya hazır olduğunda, herkesin beklediğinin ötesine geçtiğini ve piyasadaki en büyük kripto para biriminin kısa sürede 20 bin dolar sınırını aşacağını söyledi.

  Kelly, BKCM LLC'nin Kurucusu ve CEO'su olmasının yanı sıra, CNBS ABD'de ekonomi haberlerine katkıda da bulunuyor ve aynı zamanda bir yatırım danışmanıdır. Bitcoin ve kripto para birimine dahil olması, 2013'te bazı BTC'leri satın alıp ticaretten hızlı para kazanma düşüncesi ile başladı.

  Kelly 2014 yılında, daha fazla araştırmak, farkındalığı duyurmak ve dijital varlık sınıfı hakkında daha fazla bilgi edinmek için deneysel bir kripto para versiyonunu başlattı. Aynı zamanda BTC karşılığında satılan bir kitap olan “Bitcoin Big Bang” in yazarı.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Bkcm llc ile ilgili her şey

  Bitcoin ‘50 bin dolar olacak’ dedi, tarih verdi

  Bitcoin ‘50 bin dolar olacak’ dedi, tarih verdi

  BKCM LLC'nin kurucusu ve CEO'su olan kıdemli kripto para yatırımcısı Brian Kelly, kısa bir süre önce Bitcoin'in (BTC) üç ila altı ay içinde 20 bin dolara ulaşacağını tahmin etti. Bunun...

  • 30 Temmuz 2020
  BRIAN KELLY: BITCOIN 6000 DOLARA DOĞRU YOLA ÇIKTI!

  BRIAN KELLY: BITCOIN 6000 DOLARA DOĞRU YOLA ÇIKTI!

  Dijital para yatırım şirketi BKCM LLC'nin kurucusu ve CEO'su Brian Kelly, bir sonraki Bitcoin (BTC) hedefinin 6.000 $ olacağını söyledi. Kelly, CNBC’nin ”Futures Now” programı için y...

  • 04 Nisan 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.