BİTCOİN 4,280 ABD DOLARI İLE YILIN EN DÜŞÜK FİYATINI GÖRDÜ PİYASANIN HIZLI BİR TOPARLANMAYA İHTİYACI VAR

0 0

Son 24 saat içinde Bitcoinin fiyatı öngörülemeyen bir kısa vadeli fiyat düşüşü içinde yüzde  4900 $ dan 4280 $ a düştü.19 Kasımda The Crypto Dog olarak bilinen bir kripto para birimi tüccarı ve analisti 4.800 $ ın Bitcoin için bir dip olmadığını belirtmişti.Yoğun bir satış ve serbest düşüş dönemindeki düşük BTC hacmi 4.000 $ lık  bölgeye daha fazla yaklaşacağımızı gösterebilir. Crypto Dog Bitcoindeki hacimin 4.000 $ dan düşük bir aralığa doğru gidebileceğini söylemişti.O zamandan beri BTCnin fiyatı 4.800 $ dan 4.250 $ a düştü.Geçtiğimiz üç gün içinde BTC pazarda büyük miktarlarda satış baskısı ve büyük satış emirleri olmadan fiyatlarda yüzde 32lik bir düşüş kaydetti.Kısa vadede hızlı geri dönüş için bir olasılık var ancak yatırımcılar ayrıca 4.000 $ lık bir düşüş ve 4000 $ lık destek seviyesinin test edilmesi ihtimaline de saygı göstermeli.

Son 24 saatte BTC düşüşünün yoğunluğu göz önüne alındığında BTCnin satış hacmi düşük kaldığı sürece küçük bir düzeltici toparlanma beklenmekte.Kripto para birimi piyasasının hacmi son yedi günde önemli ölçüde düştü ve kripto para piyasası 50 milyar dolar değerinde bir değer kaybetti.BTCnin önümüzdeki günlerde 4.000 $ seviyelerinde iyileşme sürecini göstermez ise küresel kripto-para değişimi pazarında alım satım faaliyetinin daha da düşmesi bekleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku