BİTCOİN 4.000 DOLARIN ÜSTÜNDE PİYASA YÜKSELİŞTE

0 0

ilk 20 kripto para biriminde güzel artışlar görülüyor. Bitcoin (BTC) fiyatı yine 4.000 $ ın üzerine yükselmiş durumda. Yazım zamanında Bitcoin güne yaklaşık yüzde 5 arttı ve 4.270 $ dan işlem görüyor.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para olan XRP ise son 24 saat içerisinde yüzde 6 civarında bir artış yaşadı ve an itibariyle 0.42 dolar gibi bir fiyattan satılıyor. Haftalık grafikte şu anki fiyat 0292 ABD dolarıyla başlamıştı.Fakat XRP hafta ortasında 0.389 dolar düzeyine kadar yükselmeyi başardı. XRP’nin şu anda ise küçük oranda bir gerlime söz konusu.

Ethereum (ETH) son 24 saatte yüzde 15 değerinde bir artış görerek   üçüncü en büyük kripto para birimi olarak kalmaya devam ediyor. Güne 111 dolardan başlıan ETH yazım sırasında ETH 147 dolardan işlem görmekte. ETH haftaya 87 $ dan ile başlamışta. Ciddi bir atış söz konusu. 

İlk 20 kripto para birimi arasında bazıları daha belirgin büyüme oranlarına sahip. NEO yüzde 12 ve EOS da yüzde 12 değer kazanmış durumda. Cardano (ADA) Litecoin (LTC) IOTA ve Ethereum Classic (ETC) neredeyse yüzde 10 arttı. Tüm kripto para birimlerinin piyasa kapitalizasyonu basın zamanında 145 milyar doların üzerine çıktı.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku