BİTCOİN, 2020’YE KADR 10$’A DÜŞMEZSE KÖPEĞİMİN KAKASINI YİYECEĞİM

0 0

Kripto para piyasalarının en büyük ponzi yapılarından birisi olarak görülen ve birçok kişinin mağdur olmasına neden olan Bitconnect’in reklamlarını yapması ile tanınan Trevon James 4 Aralık tarihinde kendi twitter adresinden bir hayli iddalı açıklamalarda bulundu. Trevon James Bitcoin‘in 10 yıl içinde 0 dolara düşeceğini iddia etti. Hatta bu iddayla hızını alamayan James çok sıradışı bir açıklamaya imza attı.

”Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020 tarihine kadar 10 dolar olmazsa YouTube üzerinden canlı yayında köpeğimin dışkısını yiyeceğim.”

Daha önce reklamını yaptığı Bitconnect platformun patlaması yüzünden birçok kişinin hışmına uğrayan Trevon James attığı bu yeni tweet ile bir çok kişinin alay konusu haline de geldi. Jamese  gelen cevaplardan bir tanesi Sen nasıl hapiste değilsin? oldu.

Trevon Jamesin bu olağan dışı iddalarına karşılık  Tone Vays veya Michael Moro gibi isimlerin tahminlerine göre Bitcoin tekrardan eski günlerine yakın seviyelere çıkabilir. James’in Youtube’da kripto paraları konu alan ve 120 bin aboneye sahip bir kanalı bulunuyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku