Bitcoin 2017 koşusunu tekrarlayabilir mi?

0 0

2017de bir yıllık kademeli artıştan sonra Bitcoin ünlü kripto varlığının tüm zamanların en yüksek değerine ulaştığını gören bir boğa koşusu ile yılı tamamladı.

Aralık 2017 ile Ocak 2018 arasında Bitcoin neredeyse 20.000 $ işaretini kıran yükseklere ulaştı. Bu boğa koşusu hala Bitcoinin tüm zamanların en yüksek değerini temsil ediyor ve yakın zamana kadar Bitcoinin 10 bin doların üzerindeki en uzun ardışık günlerini temsil ediyordu.

Değeri daha düşük ancak dayanıklılık gösteriyor

Şu anda Bitcoin 10 bin doların üzerindeki art arda en uzun bir zaman boyunca keşfedilmemiş bölgeye girmekle meşgul.

Bitcoin de bu başarıya nispeten sessiz bir şekilde katkıda bulunuyor. Dün geceki tartışmada adaylardan hiçbiri Bitcoin hakkında anlamlı bir şey söylemedi. Bitcoin 2017nin sonundaki yüksek seviyelerden düşmüş olabilir ancak bu rekor kırma dönemi kriptonun en popüler varlığı için umut verici istikrar belirtileri gösteriyor.

Kripto topluluğu her iki adayın da dün geceki performansından etkilenmedi hatta açıkça oy kullanmaktan kaçınmayı önerdi.

“Oy vermek zaman kaybıdır çünkü sonuçları bağımsız olarak doğrulayamazsınız. Üçüncü şahıslara güvenmelisiniz. Bitcoin ile doğrulayabilirsiniz.

Krakenda Bitcoin stratejisti Pierre Rochard oy vermeyin Bitcoin edinin ” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku