“Bitcoin 20 bin doları görecek… Ancak hemen değil”

0 3

Bitcoinin önceki rekor seviyesi olan 20 bin doları yeniden test etme ihtimali var. Ancak bir TradingView analisti bunun 2021in başlarında olmasını beklememek gerektiğini söylüyor.

XForceGlobal takma adı altında faaliyet gösteren varlık Bitcoine olan kurumsal ilginin 2017 sonu / 2018 başı Google trend seviyelerine hiçbir yerde yakın olmadığı göz önüne alındığında önemli yukarı hareketin “son derece gerçekçi olmadığını” söyledi.

Analist “Burada pazar uzatma döngüsünün giderek daha fazla rol oynadığına inanıyorum” dedi. “Ve komşularınız Bitcoin satın almaktan bahsetmiyorsa bu pazar şu anda” geri dönüştürülmüş “parayla oynuyor” benzetmesini yaptı

Bitcoin Mart 2020de 3 bin 858 dolara düştükten sonra yüzde 200den fazla arttı. Federal Rezervin faiz oranlarını sıfıra yakın tutma ve hükümet ve şirket borçlarını “gerektiği kadar satın alma” kararından aldığı ralli ipuçlarını aldı. Dahası ABD Kongresinin koronavirüs yardım faturası yoluyla ekonomiye 2 trilyon dolarlık bir enjeksiyon kripto para biriminin yukarı yönlü yanlılığını daha da iyileştirdi.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku