“Bitcoin 17 bin dolara çıkabilir”

0 0

Bitcoin bir süredir dar bir aralıkta hareket ediyor. Hareket genelde 11 bin 200 – 12 bin 200 dolar bandında gerçekleşiyor.

Analistler şimdi BTCnin kısa vadede önemli ölçüde daha fazla kar sağlamak için kendisini konumlandırdığını belirtiyor.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Bir analiste göre bu kazançlar fiyatının yakın vadede 17 bin dolara kadar yükselmesini sağlayabilir.

Bitcoin ve bütün kripto piyasası için son bir hafta karışık bir işlem süreci oldu. Uzun bir konsolidasyon döneminden sonra Ethereum alım satım aralığının dışına çıkmayı başardı ve Bitcoin kısa vadeli direncinin altında kaldı.

Bu toplu piyasanın bir sonraki trendde nereye gideceğine dair fikir vermek için yeterli değil.

Altcoinler de istikrarlı bir trendden yoksundu bazıları yükselirken bazıları da düştü.

Bununla birlikte Bitcoinin mevcut işlem aralığından çıkması ve tüm piyasaya rehberlik etmesi sadece bir zaman meselesi olabilir.

Bir kopuşun kripto para birimini ne kadar yüksek seviyeye çıkaracağına gelince bir analist BTC’nin 17 bin dolara kadar yükselebileceğini belirtiyor.

Bitcoin şu anki fiyatı 11 bin 850 dolar civarlarında. Analistler şu anda BTCnin 12 bin dolara nasıl yanıt vermeye devam ettiğini görmek için yakından izliyor. Zira bu son yükseliş sırasında herhangi bir keskin satışı henüz katalize etmedi.

Analist: BTC önümüzdeki aylarda uçuşa geçecek!

Bitcoinin yakın vadeli görünümü hakkında konuşurken bir analist iyimser bir senaryoda kripto fiyatının 17 bin dolara kadar çıkabileceğini açıkladı.

Bununla birlikte izlediği ilk bölge 13 bin dolar ama yolda engeller olduğunu belirtti.

“Bu seviyenin önemi göz önüne alındığında bunun çok olası bir senaryo haline geldiğini düşünmeye başlıyorum. Ancak 12 bin dolarlık bir kırılma 13 bin ve muhtemelen 15 bin – 17 bin dolara doğru devam edebilir.”

Bu olasılığın ortaya çıkması veya hatta meyvesini vermeye başlaması için Bitcoinin belirleyici bir güçle 12 bin doları geçmesi zorunlu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku