Bitcoin, 14 bin dolara doğru ilerlemeye hazır

0 0

Lider Bitcoin de dahil olmak üzere tüm kripto para piyasası son haftalarda karışık sinyallere işaret ediyor. Ethereum BTC konsolide olmayı sürdürürken güçlü bir yukarı doğru momentum gösteriyor. Bu eğilim BTC yatırımcılarına kripto para biriminin orta vadeli görünümü hakkında fikir sunmak için yeterli olmadı.

Makro zaman dilimi süresince sıkı bir şekilde yükselişe devam ediyor ancak durgun momentum bazı yatırımcılar için endişe yarattı.

Bununla birlikte bir analist mevcut durumda haftalık yükselişin yakın olduğunu belirtti.

Öyle ki bir sonraki fiyatın 14 bin dolar olacağına dahi inandığını söyledi.

Bitcoin 2017den sonra ilk kez günlük ve haftalık olarak 11.700 Doların üzerinde kapandı. Bu analistlerin BTC fiyatının yükseleceğini düşünmesine yol açtı.

Bitcoinin bir sonraki trendin hangi seviyede yer alacağına dair başka bir analist mevcut durumda 14.000 Dolara doğru bir adım izlediğini açıkladı.

“BTC haftalık kapanışta bir başka yüksek seviyeye doğru ilerliyor. Haftalık IMOda izlenecek bir sonraki seviyeler 13.600 Dolar ile 14.100 Dolar arasında” dedi.

Analistlere göre bu son yükseliş haftalık ve günlük mum kapanışı Bitcoinin kısa vadeli direncini aşmasına yardımcı olan başlıca faktörlerden biri olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku