Bitcoin 100 bin dolara ulaşacak mı?

0 0

Yalnızca bu yıl çok sayıda BTC analisti ve yatırımcısının yanı sıra üst düzey kripto girişimcileri önde gelen kripto para biriminin önümüzdeki birkaç yıl içinde altı rakama ulaşacağına dair olasılık veya resmi tahminler yayınladı.

Birçok Reddit kullanıcısı Bitcoinin 100 bin dolara yükselişini “kaçınılmaz” olarak nitelendirerek ve bunun “sadece ne kadar zaman alacağına dair bir soru” olduğunu söyleyerek bu konuda emin olduklarını dile getiriyorlar.

Bazı analistler ise  hala BTCnin balinaların insafına kaldığını ve bu tür sürekli büyüme için çok değişken kalacağını düşünüyor.

Bir Reddit kullanıcısı şöyle diyor

“İlk günlerden beri bir BTC boğasıyım ancak aynı zamanda sahipliğin doğru seviyelerde para kazanmak için iyi bir motivasyona sahip azınlığın elinde yoğunlaştığını da biliyorum.

Fiyatın önümüzdeki 10 yıl boyunca 6 bin ila 30 bin ABD doları arasında değişen bir iniş ve çıkış döngüsü olarak kalacağını düşünüyorum. “

Diğer bazı analistler ise  doların değer kaybetmesi konusunda endişelerini dile getirdi ve Bitcoin bu değere ulaştığında “100 bin dolar ne kadar BTC alacak” diye düşündüler. Bazı Reddit kullanıcıları hepsi benimsemeye bağlı olarak 100 bin doları geçeceğini veya iflas edip sıfıra düşeceğini tahmin ediyor.

BTCnin altı rakama ulaşacağını söyleyen kripto etkileyicilerinin listesinde Pantera Capitalin kurucusu Dan Morehead; Real Vision CEOsu ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal; Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano; Kraken CEOsu Jesse Powell; deneyimli analist Tone Vays; popüler Youtuber Nicholas Merten; Fon yönetim şirketi Three Arrows Capitalin genel müdürü Su Zhu; ve  stratejistler Dave the Wave ve PlanB var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku