Bitcoin 10 bin dolarlık direnci kırmaya çalışıyor…

0 1

Bitcoin fiyatı yaklaşık bir buçuk aydır dar yatay bir bantta kaldı. 40 gün boyunca varlık 8 bin 500 doların üzerinde işlem görüyor ancak 10 bin doların üzerine çıkıp elinde tutamadı.

Ayı piyasası boyunca tekrarlanan girişimler başarısız oldu ve yeni girişimler de azaldı. Kripto varlığının önemli seviyenin üzerindeki anlamlı yüksek zaman dilimi mumlarını birkaç kez kapatabildiği aslında direnişin üzerinde tutulduğu şimdiye kadar kısa ömürlü oldu.

Volatilite ultra sıcak borsaya odaklanan birçok perakende tüccarı nedeniyle kripto para birimlerinin bilinen uçucu varlık sınıfı için rekor düşük seviyelere ulaştı. Orada piyasalar ölmekte olan bir ekonomiye rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerini görüyor ve yeniden ziyaret ediyor.

Ancak perakende traderlar borsa ateşini körüklerken kurumlar Bitcoini güvenli bir sığınak ve enflasyona karşı korunma olarak görüyor ve bu da BTCnin kıt arzından daha ağır basma talebine neden olabileceği düşünülüyor.

Fed toplantısının ardından en erken 2022 yılına kadar faiz artırımı olmayacağını açıklayan Bitcoin ve diğer pazarlar toplanmaya başladı.

Altın haberlerde 30 doların üzerine çıktı ve Dow 100 puan atladı ancak hızla düştü.

Bununla birlikte BTCUSD hemen kısa zaman aralığı direncini zorlamaya başladı ve bir kez daha 10 bin dolara doğru yol aldı. Bitcoin yazı yayına hazırlandığı sırada 10 bin 38 doların üzerine çıktı ancak başka bir girişim için güç ikmali yapıyor gibi görünüyor.

Bitcoin fiyatı bu sefer patlayacak mı yoksa 10000 dolarlık bir başka ret Kara Perşembe sonrası toparlanma rallisi sona mı erecek?

Çoğu işaret yukarı yönlü bir kopuş için olumlu görünüyor ancak BTCUSD fiyat listelerinde TD Sıralı göstergesinde 13 satış kurulumu ortaya çıktı.

Bu sinyal onaylarsa bugün bir pompa ve kırılmanın bile kalıcı bir bozulmaya yol açma olasılığı bulunuyor. Bitcoinin günlük kapanışından sonraki birkaç saat kritik olacak ve kripto alanının etrafındaki tüm gözler Bitcoinde olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku