Bitcicoin (BITCI) Twitter’da Gündem Oldu!

0 217

Yerli kripto para borsası Bitci’nin kripto parası olan Bitcicoin’e (BITCI) olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içerisinde yüzde 36.5 değer kazancı elde eden BITCI, son bir haftada yüzde 380’den fazla, son bir ay içerisinde ise neredeyse yüzde 1320’lik bir değer kazancı elde etti.

Twitter’da da bugün Türkiye gündeminde 1 numaraya yükselen Bitcicoin’e olan ilgi, hem Türkiye’den hem de diğer ülkelerden artış gösteriyor. Her gün binlerce kişinin üye olduğu kripto para borsası Bitci’nin de günlük işlem hacmi artarken , her geçen gün dünya sıralamasında yükselmeye devam ediyor.

Bitcicoin, dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan XT.com’da listelenmeye başlamasıyla birlikte de büyümesi hız kazandı. Son olarak Bitci CEO’su Onur Altan Tan’ın BITCI’nin önümüzdeki hafta içerisinde dünyanın en büyük 11.kripto para borsası olan Bittrex’de listeleneceğini açıklaması, BITCI’nin yükselişine ivme kazandırdı. Tan ayrıca ilerleyen günlerde BITCI’nın dünya çapında başka kripto para borsalarında da listeleneceği müjdesini verdi.

Bitcicoin (BITCI), yazım itibari ile 0.71 TL fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku