Kripto Para Borsası Bitci’den Dev Hamle! Bitcicoin (BITCI) Çok Yakında Bittrex Global’de Listelenecek!

0 543

Yerli kripto para borsası Bitci’nin yerel kripto parası Bitcicoin (BITCI), çok yakında dünyanın en iyi kripto para borsaları arasında gösterilen Bittrex Global’de listelenmeye başlayacak.

İlk olarak geçtiğimiz günlerde Bitci CEO’su Onur Altan Tan tarafından müjdesi verilen listeleme haberi, bugün de Bittrex Global’in resmi Twitter hesabından duyuruldu. Yapılan paylaşımda kesin olarak bir tarih belirtilmemekle birlikte, çok yakında ifadesi kullanıldı.

Bittrex Global’den gelen açıklamanın hemen ardından Bitci.com CEO’su Onur Altan Tan’dan da listeleme ilgili eğlenceli bir paylaşım geldi. Tan, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile “Sabırsızlanıyoruz” mesajı verdi.

 Bitcicoin Nedir?

Bitcicoin (BITCI), Bitcichain Blockchain’inin ana kripto parasıdır. Bitcichain, Proof of Authority’i algoritması üzerinde çalışır. Proof of Authority, Blockchain ağlarına pratik ve verimli bir çözüm sunan, itibar bazlı bir mutabakat algoritmasıdır. Bitcichain’de bu algoritmaya bağlı kalarak, işletmelere Blockchain çözümleri sağlamak için tasarlandı. Bitcichain üzerinde gerçekleşen her bir token projesi, gerçek hayatta işletmeler ve kurumlar tarafından desteklenmektedir.

Bitcicoin Nasıl Alınır?

Bitcicoin (BITCI), özellikle son günlerde yaptığı uluslararası anlaşmalar ile en popüler kripto para borsası haline Bitci.com üzerinden alınabilir.

Bitcicoin (BITCI), yazım itibari ile 0.52 TL fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku