Bitcichain’in Yerel Kripto Parası Bitcicoin (BITCI) CoinMarketCap’te Trend Oldu!

0 153

Yerli kripto para borsası Bitci’nin geliştirdiği Bitcichain’inin yerel kripto para birimi Bitcicoin (BITCI), dünyanın en büyük kripto para veri sağlayıcısı CoinMarketCap’te trend oldu.

Bitcicoin (BITCI), CoinMarketCap’te kullanıcıların aramalarına göre tamamen otomatik olarak oluşan trendler listesinde ikinci sıraya yerleşti.

Bitcicoin (BITCI) Nedir?

Bitcicoin (BITCI), işletmelere blok zinciri çözümleri sağlamak için tasarlanan Bitcichain’in yerel kripto para birimidir (token). Bitcicoin, işlemleri işleme ücretleri, Bitci ekosisteminde BitciPay ile diğer Bitci platformları arasında hızlı transfer sağlama gibi amaçlara hizmet etmektedir.

Bitcichain’deki her bir token projesi, gerçek dünya işletmeleri tarafından desteklenmektedir. Spor kulübü, inşaat şirketleri, enerji şirketleri gibi. Bitcichain ağına katılan her yeni işletme, blok zincirini merkeziyetsiz tutmak için özel bir düğüm (node) alır.

Blok zincir projelerinin çoğu çevrimiçi ve fintech çözümlerini kapsar. Bitcichain’de olmak isteyen herhangi bir işletmenin fiziki, gerçek varlıklarına sahip olması gerekir; enerji santralleri olan enerji şirketi, inşaat çalışmaları olan inşaat şirketi, oyuncular ve takımlarla ilgili spor kulüpleri gibi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku