Bitci, Fan Token Dünyasında Bir İlke İmza Atıyor: Geri Alım Garantisi!

129

Fan token piyasasında dünyada ilk kez uygulanacak Geri Alım Garantisi süreci, 27 Eylül 2021 Pazartesi günü Bitci.com’dabaşlıyor. Uygulamayla birlikte, yatırımcılar fan token’ları ön satış fiyatından iade edebilecek böylece tüm zararlarını ortadan kaldırabilecek.

 İlk kez uygulanacak Geri Alım Garantisi süreci, Bitci.com’da!

Dünyanın lider fan token platformlarından Bitci Teknoloji, sektöre kazandırdığı ilklere devam ediyor. Brezilya ve İspanya Milli Takımları, Mclaren Formula 1 Team, FIBA, MotoGP, WolvesSporting Lizbon gibi dünya devleriyle yaptığı anlaşmalarla dikkatleri üzerine çeken BitciTeknoloji, fan token sektöründe bugüne kadar yapılmayanı yaparak Geri Alım Garantisi uygulamasını başlatıyor.

 

Geri Alım Garantisi, Bitci bünyesindeki tüm futbol ve basketbol takımlarının fan token’ları için geçerli olacak. Geçtiğimiz aylarda yapılan ön satış sürecinde, tüm Bitcicoin yatırımcılarına Airdrop yöntemiyle ücretsiz şekilde sunulan Ankaragücü’nün fan token’ı ANKA Token da bu geri alım sürecinin dışında tutulacak.

Anında hesaplara geçecek!

Geri Alım Garantisi için ilgili bölüme yönlendirmeler Bitci.com web sitesi üzerinden sağlanacak. İlgili sekmeye tıklayan yatırımcılar, burada sadece birkaç tık’la fan token’larını, ön satışta aldıkları TL fiyatı üzerinden iade edebilecekler. İade seçeneğine onay veren yatırımcıların hesabına, fan token’ın TL bazındaki ön satış fiyatına karşılık gelen güncel Bitcicoin miktarı anında yansıtılacak.

186 gün içinde iade edilebilecek!

Geri Alım Garantisi uygulaması kapsamında yatırımcıların dikkat etmesi gereken konular şunlar:

– Geri Alım Garantisi kapsamında, yatırımcılar sadece ön satıştan aldıkları fan token sayısı kadar varlığı iade edebilecek. Yani bir yatırımcı X bir fan token’ın ön satışından 1.000 adet aldıysa, iade edebileceği X fan token sayısı da 1.000’i aşamayacak.

– İlgili fan token’ın listeleme tarihinden sonra, söz konusu token’ı zararına satan yatırımcılar da bu token’larımevcut piyasa koşullarından yeniden alıp Bitci.com’aiade edebilecekler. Burada da token sayısı üst limiti, ön satıştan alınan kadar olacak.

– Fan Token’lar, ön satış tarihinden itibaren 186 gün içinde iade edilebilecek. 

Bitci Teknoloji büyümeye devam ediyor

Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana kendi Blockchain altyapısı üzerinde dünyanın en büyük spor kulüpleri ve spor organizasyonları için taraftar token’ları geliştirmekte, bu kulüplerin ve organizasyonların Blockchain altyapılarını oluşturmaktadır.

Ayrıca dünyanın öncü Blockchain teknoloji şirketlerinden ve borsalarından biri olan Bitci.com, Brezilya Milli Takımı, İspanya Milli Takımı, Türkiye Milli Basketbol Takımı, FIBA, Formula 1 takımlarından McLaren, Glasgow Rangers gibi dünyanın sayılı spor organizasyonlarının ve spor kulüplerinin Blockchain partnerliğini yapmaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Bitci.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku