Bitci CEO su Onur Altan Tan dan Gündeme Dair Önemli Açıklamalar!

0 22

Kripto Teknik canlı yayınında önemli açıklamalarda bulunan Bitci CEO’su Onur Altan Tan hem Bitci’nin hem de kripto paraların geleceği hakkında konuştu.

Bitci Teknoloji olarak ilk olarak Blockchain teknolojisini taraftar token’lar ile kullanmaya başladıklarını belirten Tan KSK Token’ın ardınan büyük bir gurur ile duyurdukları basketbol milli takım ana sponsorluğundan bahsetti. Önümüzdeki 3 yıl boyunca hem erkek hem de kadın basketbol milli takımımızın ana sponsoru olacak olan Bitci ile ilerleyen günlerde Dünya’da bir ilk olarak milli takım token projesini de göreceğiz.

Sürpriz olarak birçok kullanıcıyı sevindirecek taraftar projeleri olduğunu söyleyen Tan Türkiye İtalya İngiltereAlmanya ve Fransa’da sözleşme aşamasında oldukları kulüplerin olduğunu hatta ilerleyen zamanlarda futbolculara yönelik bir fan token projeleri olduğunu da belirtti.

Tan: Bitci Coin Düşmemek Üzere Artış Gösterecek!

Dizayn edilen Blockchain yapısı ile birlikte Bitci Coin’in düşmemek üzere artış göstereceğini söyleyen Tan Ethereum’a benzer şekilde BitciChain üzerinde de birçok projenin olacağını hatta projelerden ziyade farklı sektörlerden işletmeleri Blockhain üzerine taşıyacaklarını belirtti. 

Türkiye Basketbol Federasyonu ile yaptıkları anlaşma ile son günlerin en çok konuşulan kripto para borsası olan Bitci yapılan anlaşma sonrasında günlük işlem hacmini de iki katına çıkardı ve bununla birlikte daha çok kullanıcıya hitap etmek adına Tezos (XTZ) BitTorent (BTT) Cosmos (ATOM) Algorand (ALGO) ve Avalanche (AVAX) gibi yeni coinleri de platformunda listelemeye hazırlanıyor.

Onur Altan Tan: Bitci Hiçbir Zaman Şalter Kapatmayacak!

Özellikle son zamanlarda birçok yerli ve yabancı borsa piyasanın çok hareketli olduğu zamanlarda bazı teknik aksaklıklar ile karşı karşıya kalıyor. Bitci CEO’su Tan bu konu üzerine şunları söyledi;

“Bitci olarak yoğun hacim ve yoğun işlemlere maruz kalmamıza rağmen bugüne kadar herhangi bir aksaklık yaşamadık. Bunun başlıca sebebi kendi yazılım ekibimiz ile geliştirdiğimiz altyapımız. Hem güvenlik hem de yazılımsal olarak sürekli olarak güncel kalabiliyoruz.”

“Gelecek regülasyonlarla birlikte bu tür sorunlar artık kalmayacaktır. Çünkü burada kullanıcıların haklarına bir saldırı söz konusu. Bizim için en değerli şey kesintisiz hizmet vermektir.”

Tan: Tüm Dünya’da Olduğu Gibi Türkiye’de Kripto Paralar Konusunda Regülasyonlar Yapacaktır!

“Hepimizin bildiği üzere tüm dünya üzerinde kripto paralar için regülasyon çalışmaları devam ediyor. Bunun en büyük sebebi ise kayıt dışı paraların önüne geçilmesi Her ne kadar regülasyonlar kripto paraların doğasına aykırı olsa da kripto para piyasasına yeni girecek kullanıcılara güven verecektir.”

Bu konu üzerinden gizlilik kripto paralarına da değinen Tan Bitcoin ile ya da benzer bir kripto para ile ödeme yaptığınız zaman ödeme yaptığınız kişi hesabınızda ne kadar para olduğunu daha önce kimlere ödeme yaptığınızı görebiliyor ancak bu geleneksel bankacılıkta söz konusu değil işte gizlilik kripto paraları da burada devreye giriyor dedi. Regülasyonlar sonrasında bazı liste dışı kripto paraların olabileceğini belirten Tan bir orta yol bulmanın en doğru şey olacağını belirtti.

Tan: Bitcoin Yükselmeye Devam Edecek!

2021 yılında Bitcoin için büyük yükselişler beklediğini belirtin Onur Altan Tan rallinin devam ettiğini şu sözleri ile açıkladı;

“2017’de gördüğümüz ralli sırasında Bitcoin 1.000 dolar seviyesinden 20 bin dolara yükseldi. Bu rallinin 2017 yılından farklı olmasının en büyük sebebi ise bu sefer kurumsal yatırımcıların da sahnede olması. Citibank tarafından hazırlanan raporda 2021 Aralık için 318 bin dolar fiyat analizi var bunlar göz önüne alındığında Bitcoin henüz doygunluğa ulaşmış değil.”

“Aynı zamanda geçmişte gördüğümüz üzere Bitcoin doyum noktasına ulaştıktan sonra altcoin rallisi başlar. Henüz bir altcoin rallisi göremediğimize göre Bitcoin yükselişi devam edecektir. 

“Bununla birlikte altcoin sezonu da ayrı bir önem taşıyor çünkü piyasaya yeni katılan kullanıcılar yüksek bir fiyattan Bitcoin almaktan ziyade potansiyeli yüksek olan altcoin’lere yönelecektir.”

Röportajın tamamını izlemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku