Birden fazla temel direnç seviyesine ulaşan BTC satış yapacak mı?

0 1

Son günlerde konsolidasyon aşamasından çıkarak yükselişe geçti ve piyasayı yukarı doğru taşıdı.

Bununla birlikte bu eğilim BTCnin son rallisi altcoinleri absorbe ettiği ve varlık yükseldikçe çoğunun büyük kayıplar vermesine neden olduğu için bugün sona erdi.

Bir analist BTCnin birden fazla ağır direnç ile karşı karşıya kaldığını söyledi ve momentumunun kısa vadede yavaşlayacağını düşünüyor.

BTC 12.000 Dolara ilerliyor

BTC yazım anı ile 11.880 Dolar seviyesinde yer alıyor.

Son yükselişi beklenmedik şekilde gerçekleşen Bitcoin altcoinlerden bağımsız olarak ani bir çıkış yaşadı.

Birçok yatırımcı BTCnin daha küçük beta varlıkları pahasına yükselmeye devam edeceğinden tedirginlik duyuyor. Bununla birlikte bugünün hareketinin sadece bir aykırı değer olması ve yeni bir trendin simgesi olmaması da yüksek ihtimaller arasında yer alıyor.

BTC yükseliş sonrası birden fazla temel direnç seviyesine ulaştı

Bir analist Bitcoin şimdi birden fazla temel direnç seviyesine ulaştı ve bu noktadaki yükselişin yavaşlaması muhtemeldir” dedi.

Bir geri çekilme ya da söz konusu seviyelerin üzerinde bir kırılma beklediğini belirtti.

“Çapraz ve yatay dirençte BTCden bazı karlar elde etti. Aşağıdaki grafiğe işaret ederek Diag / yatay üzerine biraz daha aşağı veya yakın bir şekilde geri eklemek istiyor” dedi.

Önümüzdeki gün ve önümüzdeki hafta boyunca Bitcoin trendlerinin altcoin yatırımcılarına piyasanın görünümü ile ilgili ciddi bilgiler sunması gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku