Altcoinler için korku devam ediyor

0 0

Kar sıralamasına göre altcoin yatırımcılarının ayı olan Ağustosta BTC hakimiyeti yılın başından beri ilk kez % 60ın altında yer aldı. Bununla birlikte Eylül ayında ayılar ortaya çıktığı için altcoin coşkusu kısa sürdü.

BTC yatırımcıları için olumlu bir ilerleme olmayan Eylül ayında diğer aylara göre daha fazla kayıp yaşandı.

Bitcoinin etkisi piyasaya olumsuz olarak yansıdı ve bu durumdan en çok zarar gören altcoinler oldu.

Ağustos ortasından bu yana ilk kez 11.942 Dolara kadar işlem gören BTC 12.000 Dolara doğru ilerliyor.

Analistler bu eğilimin coinin kendini koruduğu Bitmexin suçlanması ve Okexin geri çekilmesi gibi son olumsuz haberlerden hızlı bir şekilde iyileşerek BTC için yeni bir yükselişin başlangıcı olduğunu düşünüyor.

Bitcoinin Eylül ayının getirdiği aşağı yönlü hareketten kurtularak Ekim ayında etkileyici bir performans göstermesine karşın altcoinler için söz konusu olumsuzluk devam ediyor.

Bitcoin hakimiyeti % 55e kadar düştükten sonra Eylül ayı ortasında yükselmeye başladı. BTC yazım sırasında tüm kripto pazarının % 60.3 hakimiyetini korurken altcoinler % 39.7 ile mücadele ediyor.

Ethereum Ağustos ayında 500 Dolara yaklaştı ve iki yıl içinde ilk kez 485 Doları gördü. Son iki ayda ETH değerinin % 20sinden fazlasını kaybederek piyasa hakimiyeti % 15ten % 11e düştü.

ETH günlük grafikte % 2lik bir kayıpla 369 Dolardan el değiştiriyor. Bununla birlikte piyasadaki spekülasyon yaklaşan ETH 2.0 Phase 0ın Ethereum boğaları için gerekli desteği sağlayabileceği yönündedir.

İlk 100 ele alındığında Unıswap (% – 17) Crypto.com (% -25) Balancer (% -19) gibi birkaç altcoin en az % 15 oranında değer kaybetti. Bu arada Flexcoin son 24 saat içinde % 258.11in üzerinde kazanç sağladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku