Bir Yılda Yüzde 18.000 Artış Kaydeden THETA İyi Bir Yatırım Seçeneği mi?

0 55

Kripto para piyasası geçen yıl şaha kalktı ve diğer tüm kripto paralar bu yıl yeni bir rekor kırdı. Son bir yılda en iyi  performans gösteren token’larından biri de Theta Network’un tokenı THETA oldu. THETA, geçtiğimiz günlerde ilk kez gıpta ile bakılan ilk 10 kripto para birimi arasına girmeyi başardı. Trader Lark Davis yayınladığı bir videoda altcoin’i derinlemesine inceleyerek neden böyle devasa bir yükseliş eğilim gösterdiğini ve token için sırada ne olduğunu açıkladı.

THETA son bir yılda yüzde 18 bin’in üzerinde artış gösterdi. Sadece bu yıl 9 kat artarak, 14,94 dolarla yeni bir rekor kırdı. 12,3 milyar dolarlık piyasa değeri ile artık Bitcoin Cash, Stellar ve VeChain gibi altcoin’lerden daha değerli hale geldi.

Theta Network, eşler arası video dağıtım platformudur. Kullanıcılarının fazla bant genişliğini paylaşmak için token kazanmalarına olanak tanır ve video paylaşım platformlarını içerik dağıtımındaki aşırı maliyetlerden kurtarır. Bir Proof-of-Stake platformu olarak çok verimlidir ve saniyede 1.000 işleme gerçekleştirebilir.

Halihazırda, Google, Sony, Samsung, Binance ve diğer birkaç büyük ancak daha az bilinen şirket Theta Network’ü çalıştıran düğümler kullanıyor. Bunlar, kurumsal doğrulama düğümlerini kullanıyorlar. Bu çok önemli. Pek çok blockchain’de böyle bir olanak yoktur.

Ağ aynı zamanda ana ağını başlatma beklentisiyle büyük bir heyecan yarattı. Başlangıçta, tokenı için yüksek bir ilgi yaratan ana ağı Nisan ayında başlatmak istiyordu. Ancak projenin arkasındaki ekip, lansmanı 3 ay erteleyeceğini açıkladı.

THETA’ya Yatırım Yapmalı mı?

Davis, THETA’nın gerçek dünya uygulamalarına sahip bir token olduğunu kanıtladığını ve sadece geçici bir heyecan yaratmadığını belirtti. Analist: Bu, “kripto para ekonomisinin gelecekteki başarıları hakkında çok şey duymaya devam edeceğiz.” dedi.

Ancak, tüccar mevcut  boğa koşusunda, varlığa yatırım yaparken dikkatli olunması çağrısında bulundu ve şunları ekledi:

”THETA, bu yıl 9 kat artış kaydetti ve yakında bir düzeltme görecek. Daha da önemlisi, ana ağın başlatılması gecikecek. Unutmayın, V3 [ana ağın başlatılması] 3 ay ertelendi. Bu, kripto dünyasında uzun bir süredir. Tahminim, V3 lansmanından önce bazı iyi giriş noktaları elde edeceğinizdir. Ancak V3 lansmanının Haziran ayında geleceğini unutmayın. Altcoin, Haziran lansmanından üç veya dört hafta önce yeni bir heyecan döngüsünün ısındığını muhtemelen görecek”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku