Bir sonraki Bitcoin rallisinde az bilinen bu üç kripto varlık uçacak

0 17

 Kripto etkileyicisi ve yatırımcısı Lark Davis bir sonraki uzun vadeli Bitcoin boğa koşusunda az bilinen üçlü kripto para birimlerinin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Davis YouTube ve Twitterdaki 256.000 takipçiden oluşan kolektif grubuna Ethereum rakibi Polkadot üzerine inşa edilmiş seçkin birkaç kripto varlığını incelediğini söyledi.

Kripto etkileyicilerinin listesinin başında Ocean Protocol (OCEAN) geliyor. Davis veri yeni petrol ise Ocean veri rafinerisi diye bir benzetme yaptı.

“Yani Ocean ile temelde herkesin gelip kendi veri piyasasını açmasını çok kolaylaştırıyorlar. Ayrıca belirteçli veriler aracılığıyla verilerinizin güvenliğini sağlamaya da yardımcı olurlar. Ocean aynı zamanda bu veriler üzerindeki gizliliğinizi ve güvenliğinizi korurken bu tokenize edilmiş verileri alıp satmanıza bile izin verecek. “

Kripto etkileyicisi Oceanın muazzam büyüme potansiyelini şirketlerin verilerini verimli bir şekilde satmalarına ve güvenli bir piyasada diğer firmalardan veri satın almalarına izin verme yeteneğine bağlıyor.

Listedeki iki numara Davisin eski enerji sektörünü dönüştürme kapasitesine sahip olduğunu söylediği bir protokol olan Energy Web (EWT).

“Şimdi Energy Webin amacı enerji sektörü için THE blockchain olmaktır. Şimdi açıkça görülüyor ki burada gerçekten çok çeşitli kullanım durumlarını ele alan çeşitli uygulamalar geliştirilebilir. Örneğin elektrikli araç şarjı enerji sertifikaları ve şirketler işletmeler ve diğer şeyler arasında enerji ticareti gibi şeyler.”

Davis Energy Webin enerji üretim altyapısında büyük ölçüde modası geçmiş küresel şebekeyi yükseltmeye yardımcı olmak için doğru zamanda piyasaya sürülen doğru teknoloji çözümü olabileceğinden pek çok vaatte bulunduğunu iddia ediyor.

“Önümüzdeki on yıl içinde küresel olarak elektrik altyapımızda büyük bir yükseltme olacağını göreceğiz ve blockchain – Energy Web gibi bir şey – kendisini tam da bu resmin merkezinde bulabilir.”

Listedeki son Polkadot tabanlı varlık Davisin “Polkadot’un ekosisteminin gelişiminin kanayan kenarı” olarak adlandırdığı Kusamadır.

“Kusama aslında Polkadot ile aynı teknoloji üzerine inşa edilmiş ancak kendi paraşütlerine daha hızlı bir yönetim biçimine ve kendi doğal KSM tokenine sahip olan Polkadota paralel bir ağdır. Kusamanın amacı Polkadot kripto para birimlerine gidebilecekleri deney yapabilecekleri yenilik yapabilecekleri oynayabilecekleri bir ortam sağlamaktır … Ana Polkadot zincirine geçmeden önce burada işler olacak.”

Davis Kusama’nın geleceğinin özellikle Polkadot’un başarısına bağlı olduğunu belirtiyor.

“Polkadot üzerine inşa edilecek her şey muhtemelen önce Kusamadan geçecek. Yani Polkadot büyüdükçe Kusama da büyüyecek. “

Kripto uzmanına göre Kusama nispeten düşük piyasa değeri nedeniyle muazzam bir büyüme potansiyeline sahip.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku