Bir miktar da olsun sakinleşen piyasayı bundan sonra ne bekliyor?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin ABD doları karşısında 5 bin 500 dolar direnç seviyesinin üzerinde ivme kazanmaya çalışıyor. BTC fiyatı 5 bin dolarlık desteğin altına gelirse bu hareket kısa vadede büyük bir düşüşe neden olabilir. Bitcoin şu anda ABD doları karşısında 5 bin ile 5 bin 500 dolar arasında işlem görüyor.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD doları karşısında 0.1500 dolar civarında güçlü bir dirençle karşı karşıya. Bununla birlikte XRP fiyatı 0.1400 doların üzerinde iyi desteklenmiş durumda ve yakında 0.1700 dolara doğru bir artış başlatabilir. Ripple fiyatı ABD doları karşısında 0.1400 dolar destek seviyesinin üzerinde önemli bir aralıkta işlem görüyor.Teknik olarak 0.1500 ve 0.1550 dolar seviyelerinin yakınında birkaç önemli direnç var.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum ABD doları karşısında 120 dolarlık kilit direnç noktasının yakınında mücadele ediyor gibi görünüyor. ETH fiyatı kısa vadede yukarı yönlü güçlü bir artış başlatmak için 100 saatlik basit haraketli ortalama seviyesini üzerine çıkmalı.Ethereum ABD doları karşısında 120 dolarlık direnç alanının altında negatif bir bölgede işlem görüyor. Boğalar aktif ve 120 dolar seviyesindeki direnç noktasını kırmak için birkaç girişimde bulundu.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku