BİR BAŞKA TOP-5 KRİPTO DÖVİZ BORSASI MALTA YA TAŞINIYOR

0 1

Günler geçiyor ve Ağustos ayı iş ve finans çevrelerinde geleneksel olarak yavaş bir ay olsa da Malta kripto Dünyası açısından oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Kripto para birimi borsaları ve kripto bankalarıyla ilgili birkaç duyuru yapıldıktan sonra şimdi ZB.com’dan gelen haberler var.Günlük işlem hacmiyle dünyanın beşinci en büyük kripto para birimi değişimi Malta adasına yelkenlerini açmış durumda.

ZB.com Avrupadaki faaliyetlerini Maltada yeni bir döviz değişimi ile kuracak.Dünyanın beşinci en büyük kripto para birimi olan ve işlem gören değere sahip olan şirket Maltanın kalbinde hareketli bir iş merkezi olan St Julian’da bir ofis açacak.Adada ofisleri bulunan diğer kripto borsa birimleri Binance OKEx ve DQR.Dijital Ekonomi ve İnovasyon Parlamentosu Sekreteri Silvio Schembri de duyuru ile tweet atarak Maltanın zincirdeki bir başka bağlantı olduğunu vekripto alanındaki lider konumunu güçlendireceğini söyledi.

Şirket başlangıçta bir kripto-kripto değişimi olarak başlayacak ve nihayetinde Avrupa adası milleti merkezli yeni platformu aracılığıyla fiat-to-kripto ticaret çiftleri sunacak.Bu Binance ve Bitbaydan sonra bu önermeyle ortaya çıkan üçüncü değişim.

Kurucu  Jimmy Zhao Malta  DLT crypto ve fintechte belki de dünyanın en ilerici ve ileriye dönük düşünen ülkesi bundan dolayı da Blockchain Adasının bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyız kısa sürede canlı faaliyetlerimizi açıklayabileceğimizden eminizaçıkladı.

Diğer ülkeler kripto ve blok zincirleme şirketlerinin düzenlenmesi ve uygulanması konusunda birkaç duraklama ile kripto alanında tereddütlü görünüyorlar.Ancak bu Sanal Mali Varlıklar Yasası ve diğer iki şifreleme faturasının parlamentodan geçtiği Maltada durum böyle görünmemektedir.Faturalar şu anda bir danışma sürecinden geçmektedir bu nedenle blok zincir yasaları 1 Ekime kadar yürürlüğe girmeyeceği için henüz başlatılmış olan maddi bir değişim bulunmamaktadır.Zhao yakın zamanda Maltaya yerel ortakları tarafından davet edildiğini ve korsan değişim operasyonlarını tartışmak için Malta hükümetiyle görüştüğünü söyledi.Malta’nın kripto ekosistemini oluşturma ve destekleme konusundaki taahhüdünü hızla fark ediyorsunuz ”diye ekledi.

ZB.com günlük işlem hacmi açısından en büyük beş kripto borsası arasında yer alıyor. CoinMarketCape göre günlük ortalama yaklaşık 400 milyon dolarlık alım satım yapıyor.ZB.comun arkasındaki özel teknoloji EXX.com gibi diğer üst düzey alışverişleri de desteklemektedir.ZB.com kesinlikle bir kripto para birimi değişimidir ve başka türden gelenekler sunmaz.Bununla birlikte bu kripto para birimlerinin işlem görebileceği çeşitli pazarlar var.Örneğin alıcılar QCash (QC) tether (USDT) ve bitcoin (BTC) ye karşı kripto para alışverişi yapabilirler.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku