Binance’ten kritik USDS kararı…

0 0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün TSİ 10.00’dan itibaren ABD Doları’na endeksli stabil kripto para birimi StableUSD’yi (USDS) liste dışı etti. Borsadan yapılan açıklamada USDS için para yatırma ve çekme işlemlerinin de askıya alındığı bildirildi.

Binance kullanıcıların USDSlerini üç gün içinde aynı oranda BUSDye dönüştürecek.

Açıklamada “Binance ekibi projelerin kullanıcılarımızı korumak için yüksek kalite standardını korumasını sağlamak için platformumuzda listelenen her dijital varlığın kapsamlı ve periyodik incelemelerini yapıyor. Bir coin veya token bu kalite standardının altına düşerse daha fazla incelemeye tabi tutulur ve potansiyel olarak liste dışı edilir. Bundan sonra kullanıcılarımızı ve tüm Binance paydaşlarını korumaya kararlıyız ve listelenen tüm coin ve tokenları periyodik olarak incelemeye devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Binance tek başına USDS pazarının yüzde 96sını oluşturuyor. Cryptocurrency VCC Exchange ve Bittrex gibi bilinmeyen bir kripto para borsasında listelenir. USDS Şubat 2019dan beri piyasada.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku