Binance’ten kritik adım…

0 1

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binancein Amerika Birleşik Devletleri kolu merkezi olmayan finans veya DeFiye odaklanan büyük bir organizasyona girdi.

17 Eylül blog gönderisine göre Binance.US resmi olarak Chicago DeFi Alliancea katıldı. CDA olarak da bilinen dernek kripto fonu Volt Capital aracılık şirketi TD Ameritrade CMT Digital Cumberland DRW Compound Finance ve diğerleri tarafından destekleniyor.

Şirketin CEOsu Catherine Coley ittifaka katılarak ABDdeki DeFi endüstrisinin daha da gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflediğini söyledi. Coley duyuruda “DeFi Alliance ile birlikte çalışarak Binance.US DeFi alanını olgunlaştırmaya daha geniş katılım için inşa etmeye ve potansiyel DeFi tekliflerini ortaya çıkarırken girişimleri desteklemeye yardımcı olacak” dedi.

Nisan 2020de kurulan CDA ittifakı DeFi odaklı girişimlere ve girişimcilere ticaret düzenlemelerinin yanı sıra diğer ilgili gerekliliklere uyma konusunda destek ve rehberlik sağlamayı amaçlıyor.

Cointelegraphtaki habere göre CDA DeFi endüstrisinin toplam değeri Nisan ayı başlarında 360 milyon dolara düştükten sonra kuruldu. Sektör son aylarda birden fazla toparlanma yaşadı ancak 9 milyar dolardan fazlası yayınlanırken DeFi uygulamalarında kilitlendi.

Binance.US’un Chicago DeFi Alliance’a girişi şirketin Ağustos 2020’de ABD merkezli Blockchain Association’a katılmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti.

Binance.US’un ana şirketi Binance çok sayıda blockchain ile ilgili ittifakta aktif olarak yer aldı. Eylül ayının başlarında dünyanın en büyük kripto borsası blockchain endüstrisinin dengeli düzenlenmesini savunan büyük bir Avrupa derneği olan Blockchain for Europea katıldı. Daha önce Binance CryptoUK olarak bilinen kendi kendini düzenleyen endüstri birliğinde yönetici üye oldu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku