Binance’ten 4 kripto para çifti için önemli karar

0 0

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance yarın TSİ 15.00’ten itibaren dört işlem çiftini liste dışı edeceğini bildirdi.

Borsadan yapılan açıklamaya göre

ETH pairs – DOCK / ETH GTO / ETH

PAX pair – ALGO / PAX

TUSD pair – USDC / TUSD çiftleri yarın itibariyle kaldırılacak…

BU TARİHLERE DİKKAT… TIKLAYIN

Açıklamada ayrıca kullanıcıların bu varlıkları platformda bulunan diğer işlem çiftleriyle alıp satabilecekleri de belirtildi.

Ayrıca “Kripto para alım satımı yüksek risk taşır. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance yüksek kaliteli coin’leri seçmek için en iyi çabayı gösterecektir ancak alım satımda oluşan kayıplarınızdan mesul değildir” notu düşüldü.

Binancede son 24 saat içinde 35 milyar dolar işlem gördü.

Büyük dalgaya hazırlık

Binance yakın zamanda yeni dalgaya hazırlanmanın bir parçası olarak tarihinin en büyük sistem güncellemesini tamamlamıştı. Borsa kurucusu ve CEOsu Changpeng Zhao platformun artık çok daha hızlı olduğunu söyledi. Tüm kod yeniden yazılırken eşleşen motorun da yeni bir programlama diline değiştirildiği belirtildi. Bu güncellemenin iki yıldır çalıştığını vurgulayan Binance CEOsu yeni sistemin öncekinden 10 kat daha hızlı olduğunu belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku