Binance’te Türk Lirası için banka transferi açıldı

0 43

Kripto borsası Binancede henüz resmi bir açıklama ile duyurulmamış olsa da banka havalesi ile Türk Lirası yatırma seçeneği etkinleştirildi.

Banka bunun için Akbank ile anlaşmaya vardı. Türkiyede B Fintech Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi adlı bir şirket kurdu. Yasal merkezi Şişlide bulunan şirketin kuruluş tarihi 12 Eylül 2019 kurucu sermayesi 10 bin TL.

Banka havaleleri yoluyla Türk Lirası yatırmak için herhangi bir ücret alınmıyor. Ayrıca bir defada yatırılacak minimum miktar 100 maksimum 50 bin TL olarak belirlendi.

Banka hesabından Binancee Türk Lirası yatırmak isteyen kullanıcılar hesaplarına giriş yaptıktan sonra web arayüzünde Spot Cüzdan – Para Yatırma – Nominal Para – TRY yolunu takip edebilirler.

Binance Türk Lirası ile para yatırma işlemini daha önce yalnızca Papara üzerinden gerçekleştiriyordu. Doğrudan banka havalesi seçeneğinin birkaç ay içinde olması bekleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku