Binance’in bu kripto para reklamı çok konuşulacak

0 16

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance Bitcoin içeren yeni reklamlarla Londradaki yolcuları hedefledi.

Binance.UKtan 28 Ağustosta yayınlanan bir tweete göre kripto borsası Londradaki 17 otobüs durağına yeni ilanlar verdi. Görüntü iki eski kuşak paranın yanı sıra Birleşik Krallıkta kullanılan mevcut iki kiloluk bir parayı ve ardından en büyük Bitcoini gösteriyor.

Reklamda “Para evrimleşiyor. Uyum sağlama zamanı” mesajı yer alıyor…

Binance Haziran ayında Birleşik Krallık pazarına genişlediğini duyurdu ve bu sonbaharda planlanan bir değişim platformunun lansmanı planlandı. Borsanın ülkenin Financial Conduct Authority tarafından tescil edileceği ve ticaret için 65 adede kadar dijital varlık sunacağı bildiriliyor.

Lansmandan önce Binance’in İngiliz kolu kendini reklamcılıkla sınırlamadı. Kripto borsası kısa süre önce kendi kendini düzenleyen endüstri derneği CryptoUKa yönetici üye olarak katılacağını duyurdu.

Londra son zamanlarda yeni yatırımcılar arayan kripto şirketlerinin en gözde noktası oldu. Richard Heart’ın tartışmalı HEX tokenı Londra’nın otobüslerine ve gazetelerine yerleştirilmiş reklamlarla İngiltere Premier Ligi futbol maçlarında bile yer aldı.

Mike Novogratz’dan Galaxy Digital Bitcoinin (BTC) de öne çıktığı Birleşik Krallık merkezli uluslararası iş gazetesi Financial Timestan tam sayfa bir reklam satın aldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku