Binance trafiği 2017 nin en yüksek seviyesini geçti

0 1

Kripto para piyasasındaki fiyat hareketi geçtiğimiz ay boyunca görülen yükseliş trendinin bir uzantısına işaret etti ancak şu anda boğalar ayılara karşı daha fazla zemin kazanmaya başladıkça güçleniyor gibi görünüyor.

Piyasa katılım oranlarındaki artışın bir göstergesi büyük borsalar ve ticaret platformlarındaki sistem trafiğidir.

Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binancein CEOsuna göre platformun sistem trafiği şu anda Aralık 2017de görülenleri aşıyor.

Binance kripto pazarına katılım oranları yükselirken sistem trafiğinde artış görüyor

Kripto para piyasası son haftalarda yükselen alım satım hacmi gördü ve bu öncelikle piyasa genelindeki gücün bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Hem Bitcoin hem de Ethereum piyasanın geri kalanına işlem yapmak için yükseliş zemini sağlıyor.

Bu yatırımcıların dikkatini inanılmaz derecede güçlü performans gören orta ve düşük hacimli altcoinlere kaydırdı.

Bu mevcut piyasa eğiliminin 2017de görülene benzer büyüklükte bir boğa koşusuna dönüşmesi için hem büyük miktarda yeni sermaye akışı hem de mevcut yatırımcılardan yüksek piyasa katılım oranları gerektirecek.

Kripto pazarına kaç yeni yatırımcının girdiği belirsiz kalsa da mevcut yatırımcılar arasındaki piyasaya katılım oranları şimdiye kadarki en yüksek oran.

Binance CEOsu Changpeng “CZ” Zhao geçtiğimiz günlerde attığı bir tweette platformunun sistem trafiğinin şu anda Aralık 2017de görülenlerin ötesinde olduğunu açıkladı.

“Sistem trafiği açısından tüm zamanların en yüksek seviyesini görüyoruz. Aralık 2017den daha yüksek. Daha sonra ne olacağını görmek ilginç olmalı. “

Yatırımcılar artık BTCyi altın ve diğer değerli metallerden daha üstün bir varlık olarak görüyorlar

Bitcoin için bir sonraki parabolik piyasa döngüsü için bir itici güç güvenli bir liman varlığı olarak büyüyen statüsü olabilir.

Son aylarda altınla güçlü bir korelasyon oluşturmuş olsa da BTCnin değerli metal üzerindeki önemli performansı saygın bir fon yöneticisi olan Raoul Palın referans dijital varlığın “üstün varlık” olduğuna dikkat çekmesine neden oluyor.

“Bitcoin şu anda en mantıklı yatırım ve bir süre öyle kalmalı. Hem altını hem de bitcoin’i seviyorum ama kişisel olarak BTCye yatırım yapıyorum altına değil. “

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku