Binance te bir altcoin yüzde 99 daha ucuza satın alındı… Peki nasıl?

0 0

Önde gelen kripto para borsası Binancede LINKin fiyatı aniden 0.0001 USDTye düştü. Bu fiyata daha önce bir satın alma siparişi giren kullanıcı veya kullanıcılar yüzde 99 daha ucuz LINK satın alırken müşteri siparişini veren taraf veya taraflar büyük para kaybetti. 

Bilindiği gibi Binancedeki sipariş girişlerinde fiyat emri kısıtlaması uygulanır. Başka bir deyişle siparişler belirli bir fiyatın altına girilemez. Peki LINKteki durum nasıl ortaya çıktı? Binance CEOsu Changpeng Zhao bu konuda bir açıklama yaptı. 

Zhao satınalma siparişinin 16 Ocak 2019da girildiğini ve henüz borsaya fiyat bandı kısıtlamaları uygulamadığını söyledi. Zhao kullanıcıların siparişlerini iptal edemediklerini de vurguladı. 

LINK / USDT çiftinde gerçekleşen bu işlemin yatırımcıların kripto pazarlarında görülen büyük satış dalgasının ortasında kayıplarını azaltmak için paniksiz piyasa satış emirleri vermesine izin verdiği ve böylece hepsini süpürdüğü varsayılmaktadır. 0.0001 dolara kadar sipariş alın. 

LINK şimdi borsadan 2.22 dolardan alınıp sıtılıyor…Kripto parayı 0.00001 dolardan almayı başaran kişi veya kişilerin yüzde 2.220.000 karda olduğu söylenebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku