Binance nin üst düzey yatırımcısına göre, Bitcoin in iyileşmesi yakın

0 0

Twitterda küresel ekonominin ve kripto piyasasının durumu ile ilgili düzenli olarak tweetlerini ve fikirlerini paylaşarak karlı işlemler yapılmasına katkı sağlayan isimlerden biri olarak yoğun ilgi gören dijital varlık yöneticisi Logan Han Bitcoinin daha da gerilemesi yerine iyileşmeye yakın olduğunu düşünüyor.

Binancenin en iyi yatırımcısı 10 Eylülde “Bitcoinin önümüzdeki haftalardaki seyrine dair düşüncelerim” diyerek bir grafik paylaştı.

Grafiğe göre Bitcoin Nisan ve Mayısta başlayan önemli bir yükseliş trendine sahip olması nedeniyle düşüş eğilimi dibe vurdu. Ayrıca grafik Bitcoinin önümüzdeki aylarda 10.000 Dolar ile 12.000 Dolar arasında konsolide olduktan sonra yıl sonuna ya da 2021in başlangıcına kadar 20.000 Dolara doğru bir ralliye başlayacağını gösteriyor.

Önceki makro boğa piyasasının başlangıcının gerçekleştiği 2015-2016 yıllarında da volatilite sonrası Bitcoin önemli bir ticaret aralığında konsolide edildi ve aylar sonra parabolik bir yükselişe başladı.


Bununla birlikte Logan Han ilerleyen günlerde BTCnin 20.000 Dolar seviyelerinde olacağı görüşünde yalnız değildir.

Bloombergdeki kıdemli emtia analisti Mike McGlone bu yılın başlarında BTCnin 2020de 20.000 Dolara ulaşma potansiyeli ile ilgili görüşlerini paylaştı.

“Bitcoin 2016nın önceki zirvesine dönüşünü yansıtıyor. Dört yıl geçti ve 2018deki yaklaşık % 75lik düşüşün ardından ikinci yıl olan Bitcoin 2016nın trendini takip ederse bu yıl 20.000 Dolarlık rekor seviyeye yaklaşacak.”

Bitcoinin önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve önümüzdeki üç dört ay gibi bir süre içinde potansiyel olarak yükselişe geçeceğini düşünenler arasında Bitmexten Arthur Hayes Panteradan Dan Morehead ve Raoul Pal yer alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku