Binance Coin 20 doları kırabilecek mi?

0 1

Binance Coin (BNB) üst üste ikinci haftanın en iyi beş koini arasındaki yerini korudu. Hafta fiyatı canlı tutan çeşitli olumlu haber akışlarıyla doluydu. Tanınmış bir İsviçre kuruluşu olan Amun ile ortaklaşa İsviçre Menkul Kıymetler Borsasında BNB Borsası Ticaret Ürününün piyasaya sürülmesi en olumlu haberdi.

Binance CEOsu Changpeng Zhao vadeli işlem platformunda kurumsal katılımın artmasıyla borsanın Bitcoin vadeli işlemlerinde 125xe kadar maksimum kaldıraç sunmaya karar verdiğini söyledi. Temel haber akışı teknik tabloyu iyileştirdi mi? Hadi grafiği bir inceleyelim.

Son 14.25 dolarlık düşük seviyelere doğru gerileme 18.30 dolarlık dirençten önceki desteğin bir barikatına çarptı. Ayıları 18.30 dolar ve inen kanalın direnç çizgisi arasında korumak için bekliyoruz.

Bununla birlikte boğalar kanalın üstündeki BNB / USD kurunda ilerleyebiliyorsa bu olumlu bir işaret olacak ve trenddeki bir değişikliğe işaret edecek. Bu nedenle yatırımcılar önceki analizimizde önerildiği şekilde uzun pozisyon başlatabilirler.

Varsayımımızın aksine eğer boğalar direnç bölgesinin üstüne çıkamazsa ayılar fiyatı 14.25 dolar seviyesindeki kritik desteğin altına çekmeye çalışacaklar. Başarılı olursa kanalın destek hattına bir gidişat mümkün.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku