Binance CEO: Yasaklar kripto parayı çekici kılıyor

0 0

Kripto para borsası Binance CEOsu Changpeng Zhao ABDli yayın kuruluşu CBNCde yaptığı açıklamada hükümetlerin kripto paraya yönelik yasaklarının kripto paraları daha cazip hale getirdiğini öne sürdü.

ABDli CNBC kanalında kripto para hakkında açıklamalarda bulunan Binance CEOsu Changpeng Zhao Trumpın kripto paralar hakkndaki açıklamaları için “Trump şu ana kadar pozitif ya da negatif herhangi bir şey yapmadı yalnızca kripto paranın hayranı olmadığını söyledi. ABD Başkanının kripto paralar hakkında tweet atması iyi bir şey” dedi.

Donald Trumpın kripto paraları yasaklama senaryosunun gerçekleşmesi durumunda kripto paraların yaşamını sürdüreceğini kripto para konusunda kısıtlamalar getirmeye çalışan ülkelerin vatandaşlarının daha çok kripto para işlemi yaptığını belirtti.

Binanceta yapılan 40 milyon dolarlık hırsızlığa da değinen Changpeng Zhao bankaların da hırsızlığa maruz kaldığını fakat açıklanan rakamlar konusunda net konuşmadıklarını fakat kripto para borsasında durumun tam tersi olduğunu ve her şeyin şeffaf olduğunu söyledi.

Changpeng Zhaonun açıklamalarına benzer olarak CoinBasein CEOsu Brian Armstrong da Trumpın açıklamalarını olumlu olarak algıladığını belirtmiş ve “Yıllar önce görevdeki ABD Başkanının büyüyen kripto para kullanımı için cevap verdiği anı düşündüm. Önce sizi dışlarlar sonra size gülerler ve ardından sizle savaşır ve kazanan siz olursunuz. Biz üçüncü aşamayı tamamladık bile” demişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku