Binance CEO sunda gelecek için umut veren açıklamalar

0 0

İşlem hacmi ve kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance CEOsu Changpeng Zhao online kripto para birimi ve Blockchain konferansı BlockDowna katıldı.

16 ve 17 Nisanda yapılan bu konferansta Zhao kripto pazarlarından ve küresel ekonomiden Binancea kadar birçok konuda görüşlerini paylaştı.

BİNANCE CEOSU CHANGPENG ZHAO KRİPTOARENAYA KONUŞTU… TIKLAYIN

Binance CEOsu 2020nin dünya için korkutucu bir yıl olmasına rağmen kripto para borsası işinin iyi gittiğini iddia etti. Hacmin 3 ila 5 kat arttığını vurgulayan Zhao “Bitcoinin fiyatı düşse de alım-satım aktivitesinde çok artış görüyoruz” dedi.

Zhao kendisi de dahil olmak üzere çoğu kripto yatırımcısının agresif geri çekilmenin anaakım piyasalar üzerindeki kripto para birimleri üzerindeki etkisini tahmin edemediğini itiraf etti. Binance CEOsu aynı anda kripto para birimi satan birçok trader’ın pazardaki çöküşü hızlandırdığını savundu.

Fiyat düşüşüne karşın hacım arttı

Zhao konuşmasının devamında mart ayında görülen sert düşüş sırasında işlem hacimlerinin rekor düzeye çıkmasının kripto para piyasaları için olumlu bir işaret olduğunu iddia etti. Binance yöneticisi “Tarihsel olarak fiyat düştüğünde ve aşağıda dengelendiğinde işlem hacimlerinin azaldığını gözlemledik ancak bu düşüşte çok daha yüksek hacimler görüyoruz” dedi. CEO bunun sektöre gelen çok fazla insan olduğu anlamına geldiğini belirterek “Genel olarak fiyatlar bu olduğunda uzun süre düşük kalmıyor” ifadelerini kullandı…

Parasal genişleme ve Bitcoin

Zhao parasal genişlemenin sonunda kripto para birimlerinin benimsenmesini artıracağını düşünüyor. Binance CEOsu “Matematik yanılmaz; fiat para arzını arttırırsanız ve Bitcoin sınırlı bir varlıksa matematik sonunda çalışacaktır. Birkaç ay içinde parasal genişlemenin etkilerini göreceğimizi düşünüyorum” şekline görüş bildirdi.

“IEO’dan gelecek adına ümitliyim”

Piyasalar hakkındaki bu yorumların ardından Zhao Binancedeki gelişmelere de değindi. CEO “IEO açısından gelecek için çok umutluyum… IEOlarla birlikte yükselmesi beklenen projelere küresel çapta yatırım yapma fırsatı yaratıyoruz. Para yatırmak için çok zor zamanlar geçiriyoruz. Aslında benzer döngüler gördük. Geleneksel pazarlarda da gördük. Çoğu zaman para bittiğinde hükümetlerin şirketleri kurtardığını hatırlıyoruz. Ancak bu dönem artık sona erdi. ICOlarda ve IEOlarda artık insanların sizinle veya projenizle ilgilentiğini görüyoruz. Bu projelere zaten Blockchain fon desteği diyorum. 2017den bu yana ICOlar çok para kaybediyor veya yatırım tutuyor ancak bu stille kullanıcılarımızdan ve müşterilerimizden her zaman iyi geri bildirimler aldık. 2017 aslında bizim için kolay bir yıldı. Örneğin şimdi herkes için zor. Yine volatilite var ama zor. Piyasada hala bazı paralar dolaşıyor. Para kazanmanın birkaç yolu var ” ifadelerini kullandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku