BİNANCE CEO SU: PİYASININ POZİSYONU HALA İYİ DURUMDA

0 0

Ran Neunerın ev sahipliğinde CNBC Crypto Trader programına verdiği röportajda Binance CEOsu Changpeng Zhao (CZ) kripto piyasasının ve Binanceın  yaklaşık bir yıldır aşağı yönlü piyasa olmasına rağmen iyi bir pozisyonda olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz 11 ayda kripto para piyasası 10 yıllık tarihinin en büyük dördüncü düzeltmesinde yüzde 70inden fazlasını kaybetti.CZ Düzeltme nedeniyle Ocak ayından beri Binanceın hacminin yaklaşık yüzde 90 oranında azaldığını ve kısmen de son üç ay içinde yüksek düzeyde istikrar gösteren Bitcoinin (BTC) olduğunu belirtti.

[2018] Ocak ayına kıyasla muhtemelen yüzde 90 düştü.Bu yüzden Ocak ayında yaptığımız iş miktarına kıyasla sadece işlem hacminin onda birine sahibiz.Ancak bir yıl veya iki yıl öncesine kıyasla büyük miktarlarda işlem görmeye devam ediyoruz.iş hala iyi biz hala kârlıyız ve hala çok sağlıklı bir işiz ”dedi

Aktif kullanıcı sayısında ve BTC mevduatlarında istikrarlı bir artış ile Binance hala iyi bir hacim kaydediyor ve sağlıklı bir iş sürdürüyor.

Şu anda her gün düzenli olarak yeni kullanıcılara merhaba diyoruz. Gördüğümüzden aslında çok sağlıklı.Yeni kullanıcı sayısı ve tuttuğumuz kripto miktarı çok artıyor.Öyle ki soğuk cüzdanlarımıza tuttuğumuz BTC miktarına bakarsanız Bitcoini borsaya yatıran insanlarda bir artış gördük. ”

Kriptonun Gerçek Hacmi Raporlanan Hacmin 2xi

CoinMarketCap CryptoCompare ve CoinCap gibi Cryptocurrency pazar veri sağlayıcıları Bilindiği gibi değişimlerle kaydedilen hacimlere dayanan büyük kripto para birimlerinin günlük işlem hacmini ve tüm kripto pazarını rapor eder.Bu yılın başlarında uluslararası bir araştırma şirketi olan TABB Groupun da aralarında bulunduğu birçok araştırma firması büyük kurumsal yatırımcıların ticaret yapma eğiliminde olduğu tezgah üstü (OTC) pazarın kripto-para değişimi pazarından en az iki kat daha büyük olduğunu bildirdi.

Bir kripto araştırmacısı olan Eric Wall bu konu hakkında;

Sadece TABB Groupun (5.000 $ lık bir raporda) bir tahmininin OTC kripto pazarlarının değişim hacimlerini 2-3 kat aştığını okuyun. Bu 1 ila 15 milyon BTCnin günlük OTC ticareti anlamına geleceği anlamına gelir.Garip günde 100.000 dolar gösteren blok zincirde görünmüyor.

CZ OTC pazarının en azından canlı kaydedilen hacimler kadar büyük olduğu ve bu nedenle kripto piyasasının gerçek işlem hacminin mevcut hacmin iki katı olduğu tahmin ediliyor.Kasım ayı itibariyle kripto piyasasının günlük işlem hacminin Ocak ayından oldukça büyük bir düşüşle 11.7 milyar $ civarında olacağı tahmin edilmektedir.Yine de OTC piyasası kripto-para değişimi piyasası ile aynı büyüklükte ise kripto piyasasının gerçek hacmi yaklaşık 234 milyar dolara çıkmaktadır.

Duyduğum şey OTC piyasasının en az canlı kaydedilen hacimler kadar büyük olmasıdır [borsalarda]Dolayısıyla CoinMarketCapte rapor edilmeyen hacimlerin en az yüzde 50sidir.Ama biz o işe gitmiyoruz bu yüzden gerçek hacimleri bilmiyoruz. ”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku