Binance'den Bu 19 Altcoin İçin 'Son Dakika' Duyurusu!
Binance'den Bu 19 Altcoin İçin 'Son Dakika' Duyurusu!

Binance’den Bu 19 Altcoin İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 19 Altcoin için önemli duyurular paylaştı. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, borsa tarafından yapılan duyurular birçok altcoin fiyatına olumlu ya da olumsuz direkt etki ediyor. İşte dev kripto para borsasının yayınladığı duyurular…

Binance, bu işlem çiftlerini kaldırıyor

Binance, 2022-12-09 tarihinde ve Türkiye saati ile 06:00’da, CVC/BTC, CVC/USDT, ROSE/BNB, SLP/BNB spot işlem çiftlerinde işlem yapmayı durduracağını açıkladı. Ayrıca, kullanıcıların  bu varlıkları Binance’te bulunan diğer işlem çiftlerinde takas etmeye devam edebilecekleri de belirtildi. Borsa tarafından yapılan açıklamda şu sözlere yer verildi:

 • Binance, 2022-12-09 03:00 (UTC) tarihinde aşağıdaki işlem çiftlerinde işlem yapmayı kaldıracak ve durduracaktır:
 • Spot Çiftleri: CVC/BTC, CVC/USDT, ROSE/BNB, SLP/BNB
 • Lütfen dikkat:
 • Kullanıcılar yukarıdaki varlıkları Binance’te bulunan diğer işlem çiftlerinde takas etmeye devam edebilirler.
 • Binance, yukarıda belirtilen spot işlem çiftleri için strateji ticaret hizmetlerini, uygun olduğu durumlarda, 2022-12-09 03:00 (UTC) tarihinde sonlandıracaktır. Kullanıcılara, olası kayıpları önlemek için strateji ticaret hizmetlerinin durdurulmasından önce ticaret stratejilerini güncellemeleri ve / veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.

altcoin

Binance, spot işlem çiftleri için ”onay boyutu” hakkında güncellemeler paylaştı

Borsa, piyasa likiditesini artırmak ve işlem deneyimini iyileştirmek için, belirli spot işlem çiftlerinin onay boyutu (yani, birim fiyattaki minimum değişiklik) için ayarlamaları sırasıyla 2022-12-14 tarihinde, Türkiye saati ile 10:00’da  ve 2022-12-14 tarihinde, Türkiye saati ile 10:30’a kadar iki parti halinde tamamlayacağını açıkladı. Binance, güncelleştirme ayrıntıları için aşağıdaki tabloyu paylaştı:

binance

binance

Binance, yeni Dual Investment (çift yatırım ürünleri) piyasaya sürdü

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Dual Investment, gelecekte seçtiğiniz tarihte seçtiğiniz fiyatla Düşük Satın Al ve Yüksek Sat ürünlerine herhangi bir ücret ödemeden erişim sağlar. Borsa, kullanıcıların Yüksek Sat veya Düşük Satın Al ürünlerini kullanabileceği güncellenmiş Hedef Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihlerine sahip yeni bir dual invest ürünleri grubu başlatıyor. Binance duyurusunda şu detayları paylaştı:

 • YÜKSEK SATIŞ
  Hedef Kullanıcılar:
  Kripto para birimi varlıklarında yüksek ödüller biriktirmek isteyen kullanıcılar veya
  Mevduat Para Birimini abonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla gelecekte daha yüksek bir fiyata satmak isteyen kullanıcılar

 • DÜŞÜK SATIN AL
  Hedef Kullanıcılar:
  Stabilcoin varlıklarında yüksek ödüller biriktirmek isteyen kullanıcılar veya
  Abonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla gelecekte daha düşük bir fiyata kripto para birimi satın almak isteyen kullanıcılar
  binance
 • Bu duyurudaki Çift Yatırım ürünleri için Mevduat Para Birimi APR’si% 4 ila% 136 arasında değişmektedir.

EOS ağında Tether (USDT) entegrasyonunu tamamladı

Lider kripto para borsası, EOS ağında Tether (USDT) entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. Tether (USDT) için para yatırma ve çekme işlemleri artık EOS ağında açıktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’den Bu 19 Altcoin İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu!